Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Disney, Hulu’dan sorumlu bir Disney Plus yöneticisi atadı

Disney, Hulu’dan sorumlu bir Disney Plus yöneticisi atadı

Disney, destek amaçlı yayın hizmeti Disney Plus’ın eski Başkan Yardımcısı Joe Earley’i Hulu’nun başkanlığına atadı.

Earley, daha önce Disney Plus’ta pazarlama ve operasyonlardan sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı ve Ocak 2019’da şirkete katıldıktan sonra kardeş hizmetine geçecek. içerik stüdyoları.

Duyuru şu şekilde geliyor yeniden yapılanmanın bir parçası Disney devam ederken ralli kaynakları akış işinin etrafında. Earley, şirketin Disney’in genel yayın işinin başkanı rolüne atadığı Michael Paull’e rapor verecek. Paull, yeni oluşturulan bu pozisyonda şirketin ESPN Plus, Hulu, Disney Plus ve Star Plus akış hizmetlerini denetleyecek. Paull, Disney Medya ve Eğlence Dağıtımı başkanı Kareem Daniel’e rapor verecek.

Earley ve Paull’ün genişletilmiş rollerine ek olarak, şirket, daha önce uluslararası operasyonlar ve doğrudan tüketiciye yönelik olarak görev yapan Rebecca Campbell’ın uluslararası içerik işinin başkanı olarak atandığını duyurdu. Yeni rol doğrudan Disney patronu Bob Chapek’e rapor veriyor. Campbell, yaklaşık 25 yıldır şirkette çeşitli görevlerde bulundu.

Yönetici değişikliğinin bir parçası olarak, Disney’in, Paull’ün Disney Plus liderliğindeki eski rolünü yerine getirmek için bir yedek bulması gerekecek. Disney’e, CEO’su olduğu Bamtech Media’yı satın alarak katılan Paull, Disney’in yayın işinin büyümesinin ayrılmaz bir parçasıydı. Daha önce Amazon’da Kanallar kolunda yönetici bir rol üstlendi.

Daniel yaptığı açıklamada, “Michael Paull yayın dünyasında derin bir deneyime sahip ve bu işe tutkuyla bağlı, başarılı bir lider ve yayın operasyonlarımızı oluşturma ve genişletme konusunda kanıtlanmış bir sicile sahip” dedi. “Disney’in yayın platformlarını Michael’ın uzman liderliği altında bir araya getirmek, tüketiciler için daha da zorlayıcı bir değer teklifi oluşturmamıza olanak sağlayacak.”

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.