Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Deniz feneri evrimi: sürekli entegrasyon, yeni performans puanı formülü ve daha fazlası

Deniz feneri evrimi: sürekli entegrasyon, yeni performans puanı formülü ve daha fazlası

İçinde Hızlı Takım Geliştirmeleri Paul Irish ve ben, Chrome Geliştirici Zirvesi’nde (CDS) konuşurken, tüm kullanıcılarınız için olağanüstü hızlı bir deneyim oluşturmanıza ve sürdürmenize yardımcı olabilecek, Google’dan gelen en yeni ürünleri ve özellikleri sunduk. Bu hikayenin merkezinde, deniz feneri performans izleme araçları ailesi.

Lighthouse CI alfa sürümü #

Lighthouse ekibi, oyunun alfa sürümünü başlattı. Deniz Feneri CI Lighthouse’u üretime geçmeden önce her taahhütte çalıştırmanıza olanak tanıyan yeni sürekli entegrasyon ürünü. Lighthouse CI, Lighthouse’u birden çok kez çalıştırır, statik denetim veya metrik eşikler belirler ve ardından görsel farklılık ve temel kategori puanı geçmişi için Lighthouse raporlarını bir sunucuya yükler. Mevcut budgets.json yapılandırmaları, iddia için yeni ifade edici sözdiziminin yanı sıra sorunsuz bir şekilde çalışır. herhangi Deniz feneri denetimi veya kategori sonucu.

Lighthouse CI desteği Travis CI, Daire CIVe GitHub İşlemleri kullanıma hazır ve bazı yapılandırmalara sahip herhangi bir Ubuntu veya konteyner tabanlı CI hizmeti. Lighthouse CI sunucusunu yerinde kurabilir veya bir anında kurulum için docker görüntüsü. Hemen başlamak için alternatif olarak ücretsiz, herkese açık, geçici Lighthouse rapor depolaması mevcuttur.

Çok yakında: Performans puanı güncellemeleri #

Lighthouse Performance skoru sürüm 6’ya değişiklikler geliyor! 5. sürümde (Kasım 2019 itibariyle), Lighthouse’un beş ölçümü vardır: ağırlıklı ve harmanlanmış 0-100 Performans puanı oluşturmak için: First Contentful Paint, Hız Endeksi, İlk Anlamlı BoyaEtkileşim Süresi ve İlk CPU Boşta.

Görmek Deniz feneri performans puanlaması detaylı bilgi için

Lighthouse sürüm 6’da, First CPU Idle (FCI) ve First Anlamlı Paint’in (FMP) yerini yeni ölçümler, En Büyük İçerikli Boyama (LCP) ve Toplam Engelleme Süresi (TBT) alıyor. Beş metriğin her birinin ağırlıkları, farklı yük aşamalarını ve etkileşim ölçümlerini daha iyi dengelemek için ayarlanacaktır.

Lighthouse ekibi, tüm puanlama eğrilerinin hassas bir şekilde ayarlandığından ve ölçütlerin olgunlaştığından ve kapsamlı bir şekilde test edildiğinden emin olmak için hâlâ çalışıyor. Lighthouse v6 Performance puanını Ocak 2020’de yayınlamayı hedefliyorlar.

Deniz Feneri Yığın Paketleri #

Lighthouse, sitelerin bir çerçeve veya içerik yönetim sistemi (CMS) ve rapora kümeye özel tavsiyeler ekleyin. Yığın Paketleri Lighthouse raporunun temel denetimlerine ek olarak, topluluk uzmanlarının (sizin gibi!) küratörlüğünü yaptığı özelleştirilmiş öneriler ekleyin.

Şu anda Angular, WordPress, Magento, React ve AMP için Stack Pack’ler var. Kendi Yığın Paketinizi oluşturmak için şu adresi ziyaret edin: GitHub deposu veya Deniz Feneri ekibiyle iletişime geçin.

Çok yakında: Chrome Uzantıları olarak Lighthouse eklentileri #

Deniz Feneri Eklentileri Lighthouse’un genişletilebilirliğinden yararlanmanın başka bir yoludur. Lighthouse temel denetimlerinin şu anda kapsamadığı birçok kalite kontrolü vardır, çünkü bunlar ya yalnızca geliştiricilerin bir alt kümesi için geçerlidir, ya da ekip henüz denetimleri oluşturacak bant genişliğine sahip değildir.

Lighthouse eklentileri, topluluk uzmanlarının Lighthouse’un çalıştırabileceği ve rapora yeni bir kategori olarak ekleyebileceği yeni bir dizi kontrol uygulamasına olanak tanır. Şu anda, eklentiler yalnızca Deniz Feneri CLI’sıancak amaç, bunları DevTools’ta çalıştırmayı etkinleştirmektir denetimler paneli de.

DevTools Denetimler panelindeki Topluluk Eklentileri (beta)

Kullanıcılar Lighthouse eklenti uzantılarını yüklediklerinde Chrome Web MağazasıDevTools yüklü eklentileri belirleyecek ve bunları bir seçenek olarak sunacaktır. denetimler panel. Lighthouse ekibi, önümüzdeki aylarda eklenti yaklaşımı için destek oluşturacak, bu yüzden bizi izlemeye devam edin. Bu arada, bugün bir düğüm modülü olarak bir eklenti oluşturabilir ve CLI aracılığıyla tüm Lighthouse kullanıcılarının erişimine açabilirsiniz!

Daha fazla bilgi edin #

Lighthouse ve CDS 2019’daki diğer performans araçları güncellemeleri hakkında daha fazla ayrıntı için, Hız araçları evrimleri konuşmasını izleyin:

Geri bildiriminiz, Lighthouse’u daha iyi hale getirmek için paha biçilmezdir, bu yüzden devam edin ve deneyin Deniz Feneri CIyaz Yığın Paketiveya bir Deniz Feneri Eklentisi Ve bilmemize izin ver ne düşündüğünü.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.