Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Dell’in video konferans monitöründe 4K web kamerası, USB-C hub ve daha fazlası bulunur

Dell’in video konferans monitöründe 4K web kamerası, USB-C hub ve daha fazlası bulunur

Dell’in yeni 32 inçlik UltraSharp video konferans monitörü, 4K’yı birden fazla şekilde destekler – bir ekran için bariz olan ilki, 3840 x 2160 panelidir. Ancak, Zoom toplantıları ve evden çalışma çağı için mükemmel olan yerleşik bir 4K web kamerası da vardır. Daha da iyisi, ekrana bir video sinyali sağlayacak ve dizüstü bilgisayarınıza 90 W güç gönderecek tek bir USB-C kablosuyla monitöre bağlanabilirsiniz.

Monitörün resmi adı U3223QZ’dir (Dell’in adı her zamanki gibi akılda kalıcıdır) ve web kamerası bir Sony 4K HDR STARVIS CMOS sensörü kullanır. Bu, Dell’in 200 dolarlık harici UltraSharp web kamerası için kullandığı görüntüleme teknolojisine benzer, ancak bu aygıtın aksine monitörde iki yerleşik mikrofon bulunur. Dell ayrıca kameranın eğimini 20 derece ayarlayabileceğinizi ve 65, 78 ve 90 derecelik görüş alanları arasında geçiş yapabileceğinizi söylüyor. Tüm bunlar, toplantılarda kristal berraklığında görünmenizi sağlamalıdır (eğer yapmak istediğiniz bir şeyse – herkes yapmaz!).

Web kamerası, toplantılarda kristal netliğinde görünmenize ve ayrıca Windows Hello ile bilgisayarınızın kilidini açmanıza olanak tanır.
Resim: Dell

Bu web kamerası düzgün bir şekilde belirlenmiş bir ekrana bağlı: 31,5 inç, IPS ve 60 Hz’de çalışıyor. Düşük yenileme hızı, muhtemelen bir oyun yayıncısının ilk seçimi olmayacağı anlamına gelse de – bir utanç, çünkü yerleşik bir yüz kamerası gerçekten kullanışlı olurdu – bir ev (veya normal) ofis için tamamen iyi olmalı. Ayrıca, yerleşik iki adet 14W hoparlöre sahiptir; bu, konuştuğunuz herkesi yeterince iyi duymanıza izin verir, ancak bunun yerine sadece kulaklık kullandıysanız bunu takdir edebilirler.

Monitörün ayrıca ekran ve video konferans özelliklerinin ötesinde yapacak çok şeyi var. USB-C ile bağlanırsanız, temel olarak bir hub görevi görür ve beş adet 10Gbps USB-A bağlantı noktasına, ethernet’e ve başka bir USB-C bağlantı noktasına erişmenizi sağlar. Bilgisayarınız Display Stream Compression’ı destekliyorsa, başka bir 4K monitörü zincirleme bağlamak için monitörün DisplayPort çıkış bağlantı noktasını bile kullanabilirsiniz. Oh, ve diğer bazı Dell monitörleri gibi, U3223QZ’nin ön tarafında özel bir Microsoft Teams düğmesi var.

Dell bu monitörü kesinlikle bağlantı noktalarıyla donattı, ancak ona bağlanmak için yalnızca tek bir USB-C kablosuna ihtiyacınız var.
Resim: Dell

Ayrıca HDMI 2.0 ve DisplayPort 1.4 giriş bağlantı noktalarına sahiptir ve birden fazla cihaz bağlarsanız, bunları yan yana veya resim içinde resim modlarında görüntüleyebilirsiniz. Kolayca, aynı zamanda bir çift çevre birimini birden fazla bilgisayarla kullanmanıza izin veren yerleşik bir KVM’ye sahiptir.

Ergonomik durum da oldukça sağlam görünüyor: U3223QZ’nin standı, Dell’in 3D demosuna göre monitörü dikey olarak döndürme yeteneği de dahil olmak üzere eğme, döndürme ve yükseklik ayarlamalarını destekler (bu, web kamerasını kullanmaya çalışıyorsanız işleri zorlaştırabilir) . Bu yeterli değilse, ekranı bir monitör koluna takmak için 100mm x 100mm VESA montaj deliklerine de sahiptir.

Monitör 29 Mart’tan itibaren satışa sunulacak ve Dell, fiyat bilgilerini çıkış tarihine yakın bir zamanda paylaşacağını söyledi.


İlişkili:

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.