Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Dell 1609WX Projektör İncelemesi

Dell, gerçek bir bütçe fiyatına bir film projektörü yaptı. 1609wx, ikiz VGA giriş bağlantı noktasına ve bir DVI giriş bağlantı noktasına sahiptir. Bu, bilgisayarınızda bir film veya slayt sunumunuz olabilir ve aynı zamanda görüntüyü duvara yansıtabileceğiniz anlamına gelir.

Bu taşınabilir film projektörü, 1600 x 1200 UXGA’ya kadar otomatik senkronizasyon ile 16:10 formatında projeksiyon yapar. 1609WX, zengin renkler ve keskin görüntü kalitesi için maksimum 2500 Lümen parlaklık ve 1900:1 kontrast oranı sunmayı vaat ediyor. Odadaki ışıkları tamamen kapatamıyorsanız, bu artı puandır.

Diğer özellikler arasında otomatik trapezoid düzeltme ve ayarlanabilir arka ayaklar bulunur. Bu bir geniş ekran projektör olduğundan, video oynatma geniş ekran filmler için mükemmeldir. Bu Dell 1609WX projektör, olağanüstü renk performansı, görüntü doğruluğu ve görüntü güvenilirliği vaat eden tescilli çok renkli işleme ve BrilliantColour teknolojisine sahiptir. Sihrin aynalarda olduğunu iddia ediyorlar. Sanırım tüm ışıkları ve renkleri karıştıran aynalar.

Rahatsızlıklardan biri muhtemelen kapanma süresidir. Hızlı olduğunu iddia ediyor, ancak durum öyle görünmüyor. Hızlı başlatma ve kapatma, koşuşturma halindeki meşgul yöneticiler için çok önemlidir. Ayrıca projektörün ağırlığı, çoğu projektörden daha ağır olan 2.25 kg’dır. Ancak çoğu zaman film oynatmak için kullanıyorsanız, o kadar büyük bir sorun olmamalıdır. Bu tür bir fiyatlandırma için, ağırlığa değer.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.