Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Dark Souls 3 istismarı, bilgisayar korsanlarının tüm bilgisayarınızın kontrolünü ele geçirmesine izin verebilir

Dark Souls 3 istismarı, bilgisayar korsanlarının tüm bilgisayarınızın kontrolünü ele geçirmesine izin verebilir

Tehlikeli bir uzaktan kod yürütme (RCE) açığı bulundu Karanlık Ruhlar 3 bir rapora göre, kötü bir oyuncunun bilgisayarınızın kontrolünü ele geçirmesine izin verebilir kusur. Bu güvenlik açığı, yalnızca çevrimiçi olarak oynayan PC oyuncularını riske atıyor ve potansiyel olarak Karanlık ruhlar, Karanlık Ruhlar 2, ve yaklaşan Elden Yüzük.

İstismar sırasında eylem görüldü The__Grim__Sleeper’ın Twitch akışı nın-nin Karanlık Ruhlar 3 internet üzerinden. Akışın sonunda (1:20:22), The__Grim__Sleeper’ın oyunu çöküyor ve Microsoft’un metin okuma oluşturucusuna ait robotik ses aniden onun oyununu eleştirmeye başlıyor. The__Grim__Sleeper daha sonra Microsoft PowerShell’in kendi kendine açıldığını bildirir; bu, bir bilgisayar korsanının metinden konuşmaya özelliğini tetikleyen bir komut dosyasını çalıştırmak için programı kullandığının bir işaretidir.

Ancak, bu muhtemelen kötü niyetli bir bilgisayar korsanı değildi – ekran görüntüsü alınmış gönderi üzerinde SpeedSouls’un Anlaşmazlığı “hacker’ın” gerçek niyetlerini ortaya çıkarabilir. Gönderiye göre, “hacker” güvenlik açığını biliyordu ve iletişim kurmaya çalıştı Karanlık ruhlar geliştirici FromSoftware sorun hakkında. Bildirildiğine göre görmezden gelindi, bu yüzden soruna dikkat çekmek için yayıncılardaki hack’i kullanmaya başladı.

Ancak bu sorunu önce kötü bir oyuncu keşfetseydi, sonuç çok daha kötü olabilirdi. RCE, en tehlikeli güvenlik açıklarından biridir. Kaspersky tarafından not edildi. Bilgisayar korsanlarının kurbanlarının bilgisayarında kötü amaçlı kod çalıştırmasına, onarılamaz hasara neden olmasına ve potansiyel olarak hassas bilgileri çalmalarına olanak tanır.

Mavi Nöbetçiiçin topluluk yapımı bir hile karşıtı mod Karanlık Ruhlar 3, o zamandan beri RCE güvenlik açığına karşı koruma sağlamak için yamalanmıştır. İçinde r/darksouls3 subreddit’inde bir gönderi, bir kullanıcı (umarım) yalnızca dört kişinin RCE hack’inin nasıl uygulanacağını bildiğini açıklar – bunlardan ikisi Blue Sentinel geliştiricisidir ve diğer ikisi muhtemelen sorunun ortaya çıkmasına yardımcı olan kişilere atıfta bulunarak “üzerinde çalışan” kişilerdir. .

Şimdilik, yine de, muhtemelen uzak durmak en iyisi Karanlık ruhlar resmi bir düzeltme yayınlanana kadar çevrimiçi. A Bandai Namco temsilcisi bir Reddit gönderisine yorum yaptı soruna yanıt olarak, “Ping için çok teşekkürler, bu konuyla ilgili bir rapor bugün erken saatlerde ilgili iç ekiplere sunuldu, bilgiler çok makbule geçti!” Sınır yorum yapma talebiyle Bandai Namco’ya ulaştı ancak hemen geri dönmedi.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.