Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

CİMER başvurusu nasıl yapılır? Cimer şikayet rehberi

CİMER başvurusu nasıl yapılır? Cimer şikayet rehberi


Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi (CİMER) son yıllarda vatandaşların popüler olarak kullandığı hizmetlerden birisi haline geldi. Cimer özellikle istek, öneri veya şikayetle ilgili olarak başvuru yapma fırsatı tanıyor. Sadece birkaç adımlık bir rehbere sahip olan hizmet, devlet ve vatandaşlar arasındaki bağlantıyı güçlendirmeyi amaçlıyor.

CİMER şikayet ve istek başvurusu yapma

Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi (CİMER), Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı tarafından koordine edilen bir hizmettir. Hem Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları hem de yabancı uyruklu kişilerin istek, şikayet ve önerilerini direkt olarak Cumhurbaşkanlığına iletmesine fırsat tanır.

Cimer internet başvurusu

CİMER’e başvuru yapmak için tercih edilen en popüler seçenek internet sitesini kullanmak. Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi, E-devlet hesabınızla veya doğrudan kişisel bilgilerini girerek başvuru yapmanıza izin veriyor.

  • Adım 1: Bu bağlantıya tıklayarak CİMER’in resmi sitesine gidin.
  • Adım 2: E-devlet veya T.C. Kimlik Numarası, ad-soyad, doğum tarihi, kimlik seri numarası ve cep telefonu bilgilerini girin.
  • Adım 3: “Kimlik Bilgileri” kısmında yer alan istek, teşekkür, şikayet gibi yönergelerden birini seçin.
  • Adım 4: “Başvuru Detayı” ekranından başvurunuzu anlatın ve gerekiyorsa dosya yükleyin.

Cimer telefon başvurusu (ALO 150)

cimer.gov.tr sitesine ek olarak tercih edebileceğiniz bir diğer yöntem ise Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Halkla İlişkiler Dairesi tarafından yürütülen telefon numarasını aramak. ALO 150 hattı sayesinde şikayet, öneri veya isteklerinizi telefonla bildilrebilirsiniz.

Telefonla yapılan başvuruları, bulunduğunuz şehrin Valilik’ine bağlı CİMER personeli cevaplayacak. Ancak başvuruyu Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığına aktaracağını unutmayın.

CİMER ile ne başvurusu yapılabilir?

Cumhurbaşkanlığı tarafından kontrol edilen birçok kurum veya sektör CİMER’in kapsamına girmektedir. Cumhurbaşkanlığı sayfasına göre aşağıdaki kurumlar için şikayette bulunmak mümkün:

• Cumhurbaşkanlığı Merkez Teşkilatı
• Cumhurbaşkanlığı Ofisleri, Kurullar ve Bağlı Başkanlıklar
• Bakanlıklar
• Valilikler
• Kaymakamlıklar
• Üniversiteler
• Bağlı, İlgili ve İlişkili Kurum ve Kuruluşlar
• Belediyeler
• İl Özel İdareleri

Cimer başvurusu kaç günde cevaplanır?

CİMER’e yapılan başvuruların cevaplanması kuruma göre değişiklik gösterebilir. Ancak başvuruların en geç 15 iş günü içerisinde işleme alınacağı ve başvuru sahibinin bilgilendirileceği belirtilmekte. Başvuru sürecinden sonra bu tarihi beklemek tamamen size kalmış bir durum.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Kaynak: https://shiftdelete.net/cimer-basvurusu-nasil-yapilir

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.