Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Chrome Yıllık ziyaretçi anketi dolandırıcılığını kaldırma

Chrome Yıllık ziyaretçi anketi dolandırıcılığını kaldırma

Bu, bir sonraki Yıllık ziyaretçi anketi aldatmaca, Google Chrome’ı nasıl kullandığınız ve çeşitli özellikleri sevip sevmediğiniz hakkında bir ankete katılmanızı isteyen tarayıcı tabanlı bir reklamdır. Bu anketi doldurma karşılığında, Amazon.com için 1.000 $ hediye kartı kazanma şansınız olacak.

Bu anket bir aldatmacadır ve Chrome veya Google ile hiçbir ilgisi yoktur. Bunun yerine, ziyaretçilerden kimlik hırsızlığı, dolandırıcılık veya spam için kullanılabilecek kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler toplamak için kullanılmaktadır.

Bu forma herhangi bir kişisel bilgi girmemeniz şiddetle tavsiye edilir.

Yıllık ziyaretçi anketi sayfası tarayıcınızda görüntülendiğinde, aşağıdakileri belirten bir uyarı görüntüler:

Tebrikler!
2020 Yıllık Ziyaretçi Anketimize katılmak için kişisel olarak seçildiniz! Chrome hakkında ne düşündüğünüzü söyleyin ve “Teşekkür Ederim” demek için 1000 $ Amazon Hediye kartı alma şansı elde edeceksiniz!

Soru 1 / 4:
Chrome’ı ne sıklıkta kullanıyorsunuz?

Bir kez daha, bu sadece bir reklam, sayfa Google’dan değil ve belirtilen ödülü gerçekten alacağınıza dair bir kanıt yok. Ayrıca, göndermeniz gereken kişisel bilgi miktarı, bu kişilerin kim olduğunu ve bu bilgilerin ne için kullanılacağını bilmediğiniz için beni temkinli kılacaktır.

Öte yandan, bu tür reklamları sürekli görüyorsanız veya bu sayfalar kendi başlarına açılıyorsa, bunları görüntüleyen bir reklam yazılımı veya başka bir istenmeyen programla enfekte olmanız mümkün olabilir. Bir kez daha, aşağıdaki kılavuzu izlerseniz bu enfeksiyonları çıkarmak oldukça kolay olduğu için endişelenmeyin.

Yıllık ziyaretçi anketi sayfasını neden görüyorum??

Yıllık ziyaretçi anketi tarayıcı reklamı, yüklü reklam yazılımı programları tarafından veya reklam geliri elde etmek için bunları görüntüleyen saygın sitelerden daha azı aracılığıyla görüntülenebilir.

Çoğunlukla, tarayıcı tabanlı bir reklam görürseniz, tarayıcıyı kapatıp tekrar başlatabilirsiniz. Öte yandan, sürekli olarak “Yıllık ziyaretçi anketi” gibi uyarılarla pop-up’lar görüyorsanız, bilgisayarınızı reklam yazılımı için taramalı ve bulunan her şeyi kaldırmalısınız.

Bilgisayarınız artık Yıllık ziyaretçi anketi Aldatmaca program. Geçerli güvenlik çözümünüz bilgisayarınızda bu programa izin verirse, Malwarebytes Anti-Malware’in tam özellikli sürümünü satın alma gelecekte bu tür tehditlere karşı korunmak için.

Bu yönergeleri tamamladıktan sonra hala bilgisayarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız, lütfen aşağıdaki bağlantılı konuda özetlenen adımları izleyin:

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.