Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Chrome Dev Summit 2021’de duyurulan her şey

Chrome Dev Summit 2021’de duyurulan her şey

Bu gönderi, 2021 Chrome Geliştirici Zirvesi’ndeki tüm önemli duyuruları, daha fazla bilgi edinmek için ihtiyacınız olan bağlantılarla bir araya getiriyor.

Web’i daha birlikte çalışabilir hale getirin #

Web uyumluluğu, web geliştiricileri için en büyük zorluklardan biridir ve bu nedenle Google, uyumlulukla ilgili en sorunlu beş noktayı düzeltmek için diğer tarayıcı sağlayıcılarıyla birlikte çalışmaktadır: flexbox, grid, position: sticky, aspect-ratiove dönüştürür.

Çalışma, bu kilit alanlarda halihazırda iyileştirmelere yol açmıştır. Bunlar hakkında Compat 2021 yıl ortası güncellemesinde okuyabilirsiniz.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.