Kaydol

Flood göndermek, insanların floodlarını okumak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal Floodlar ve Flood Yanıtları Motorumuza kaydolun.

Oturum aç

Flood göndermek, insanların floodlarını okumak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal Floodlar ve Flood Yanıtları Motorumuza giriş yapın.

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

3 ve kadim dostu 1 olan sj'yi rakamla giriniz. ( 31 )

Üzgünüz, Flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Chrome arama yarışmasını kaldırma 2020 Aldatmaca

Chrome arama yarışmasını kaldırma 2020 Aldatmaca

Bu, bir sonraki Chrome arama yarışması 2020 aldatmaca, Google’danmış gibi davranan ve 5 milyarınının üzerine arama yaptığınızı belirten tarayıcı tabanlı bir reklamdır. Bu nedenle, Apple Watch, Amazon’a 1.000 $ hediye sertifikası veya Apple’a 1.000 $ hediye sertifikası gibi ödüller kazandınız.

Bu, bir ziyaretçiden kişisel bilgi toplamak için kullanılan bir aldatmacadır. Bu bilgiler daha sonra size daha fazla spam göndermek, kimlik hırsızlığı veya başka kötü amaçlı davranışlar gerçekleştirmek için kullanılır.

Bu reklam Google’dan olmadığı ve gönderilen bilgilerin ne için kullanıldığı bilinmediğinden, bu forma herhangi bir kişisel bilgi girmemenizi şiddetle tavsiye ederim.

Chrome arama yarışması 2020 sayfası tarayıcınızda görüntülendiğinde, aşağıdakileri belirten bir uyarı görüntüler:

Chrome arama yarışması 2020
5 milyarınca arama yaptın.

Tebrikler! Sıradaki şanslı kazananımız olabilirsin!

Son kazananımız, 14.05.2019’da 5 milyaruncu Aramasıyla Samsung KU6179 Ultra HD TV kazanan ***’den Brad Jenkins oldu.

5 milyarıncısına her ulaşılan aramada kazananı ilan edip tezgahı sıfırlıyoruz.

Aşağıda üç gizli ödülden birini seçebilirsiniz. Ayrıca, Şeref Salonumuza girilecek ve kazanan sertifikası alacaksınız.

Her kutunun arkasında bir ödül vardır. Ortaya çıkarmak için bir kutuya tıklayın.

Teknik nedenlerden dolayı, davetinizi 15 dakikadan fazla açık tutmamıza izin verilmez. Aşağıdaki ödüllerden birini seçin ve ekranınızdaki talimatları izleyin.

Bir kez daha, bu sadece bir reklam, sayfa Google’dan değil ve belirtilen ödülü gerçekten alacağınıza dair bir kanıt yok. Ayrıca, göndermeniz gereken kişisel bilgi miktarı, bu kişilerin kim olduğunu ve bu bilgilerin ne için kullanılacağını bilmediğiniz için beni temkinli kılacaktır.

Öte yandan, bu tür reklamları sürekli görüyorsanız veya bu sayfalar kendi başlarına açılıyorsa, bunları görüntüleyen bir reklam yazılımı veya başka bir istenmeyen programla enfekte olmanız mümkün olabilir. Bir kez daha, aşağıdaki kılavuzu izlerseniz bu enfeksiyonları çıkarmak oldukça kolay olduğu için endişelenmeyin.

Chrome arama yarışması 2020 sayfasını neden görüyorum??

Chrome arama yarışması 2020 tarayıcı reklamı, yüklü reklam yazılımı programları tarafından veya reklam geliri elde etmek için bunları görüntüleyen saygın sitelerden daha azı aracılığıyla görüntülenebilir.

Çoğunlukla, tarayıcı tabanlı bir reklam görürseniz, tarayıcıyı kapatıp tekrar başlatabilirsiniz. Öte yandan, sürekli olarak “Chrome arama yarışması 2020” gibi uyarılarla açılır pencereleri görüyorsanız, bilgisayarınızı reklam yazılımı için taramalı ve bulunan her şeyi kaldırmalısınız.

Bilgisayarınız artık Chrome arama yarışması 2020 Aldatmaca program. Geçerli güvenlik çözümünüz bilgisayarınızda bu programa izin verirse, Malwarebytes Anti-Malware’in tam özellikli sürümünü satın alma gelecekte bu tür tehditlere karşı korunmak için.

Bu yönergeleri tamamladıktan sonra hala bilgisayarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız, lütfen aşağıdaki bağlantılı konuda özetlenen adımları izleyin:

Benzer Yazılar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.