Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Chrome arama yarışmasını kaldırma 2020 Aldatmaca

Chrome arama yarışmasını kaldırma 2020 Aldatmaca

Bu, bir sonraki Chrome arama yarışması 2020 aldatmaca, Google’danmış gibi davranan ve 5 milyarınının üzerine arama yaptığınızı belirten tarayıcı tabanlı bir reklamdır. Bu nedenle, Apple Watch, Amazon’a 1.000 $ hediye sertifikası veya Apple’a 1.000 $ hediye sertifikası gibi ödüller kazandınız.

Bu, bir ziyaretçiden kişisel bilgi toplamak için kullanılan bir aldatmacadır. Bu bilgiler daha sonra size daha fazla spam göndermek, kimlik hırsızlığı veya başka kötü amaçlı davranışlar gerçekleştirmek için kullanılır.

Bu reklam Google’dan olmadığı ve gönderilen bilgilerin ne için kullanıldığı bilinmediğinden, bu forma herhangi bir kişisel bilgi girmemenizi şiddetle tavsiye ederim.

Chrome arama yarışması 2020 sayfası tarayıcınızda görüntülendiğinde, aşağıdakileri belirten bir uyarı görüntüler:

Chrome arama yarışması 2020
5 milyarınca arama yaptın.

Tebrikler! Sıradaki şanslı kazananımız olabilirsin!

Son kazananımız, 14.05.2019’da 5 milyaruncu Aramasıyla Samsung KU6179 Ultra HD TV kazanan ***’den Brad Jenkins oldu.

5 milyarıncısına her ulaşılan aramada kazananı ilan edip tezgahı sıfırlıyoruz.

Aşağıda üç gizli ödülden birini seçebilirsiniz. Ayrıca, Şeref Salonumuza girilecek ve kazanan sertifikası alacaksınız.

Her kutunun arkasında bir ödül vardır. Ortaya çıkarmak için bir kutuya tıklayın.

Teknik nedenlerden dolayı, davetinizi 15 dakikadan fazla açık tutmamıza izin verilmez. Aşağıdaki ödüllerden birini seçin ve ekranınızdaki talimatları izleyin.

Bir kez daha, bu sadece bir reklam, sayfa Google’dan değil ve belirtilen ödülü gerçekten alacağınıza dair bir kanıt yok. Ayrıca, göndermeniz gereken kişisel bilgi miktarı, bu kişilerin kim olduğunu ve bu bilgilerin ne için kullanılacağını bilmediğiniz için beni temkinli kılacaktır.

Öte yandan, bu tür reklamları sürekli görüyorsanız veya bu sayfalar kendi başlarına açılıyorsa, bunları görüntüleyen bir reklam yazılımı veya başka bir istenmeyen programla enfekte olmanız mümkün olabilir. Bir kez daha, aşağıdaki kılavuzu izlerseniz bu enfeksiyonları çıkarmak oldukça kolay olduğu için endişelenmeyin.

Chrome arama yarışması 2020 sayfasını neden görüyorum??

Chrome arama yarışması 2020 tarayıcı reklamı, yüklü reklam yazılımı programları tarafından veya reklam geliri elde etmek için bunları görüntüleyen saygın sitelerden daha azı aracılığıyla görüntülenebilir.

Çoğunlukla, tarayıcı tabanlı bir reklam görürseniz, tarayıcıyı kapatıp tekrar başlatabilirsiniz. Öte yandan, sürekli olarak “Chrome arama yarışması 2020” gibi uyarılarla açılır pencereleri görüyorsanız, bilgisayarınızı reklam yazılımı için taramalı ve bulunan her şeyi kaldırmalısınız.

Bilgisayarınız artık Chrome arama yarışması 2020 Aldatmaca program. Geçerli güvenlik çözümünüz bilgisayarınızda bu programa izin verirse, Malwarebytes Anti-Malware’in tam özellikli sürümünü satın alma gelecekte bu tür tehditlere karşı korunmak için.

Bu yönergeleri tamamladıktan sonra hala bilgisayarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız, lütfen aşağıdaki bağlantılı konuda özetlenen adımları izleyin:

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.