Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Chris Wallace, CNN’in yeni yayın servisinde hafta içi programının sunuculuğunu yapmak üzere Fox News’den ayrıldı

Chris Wallace, CNN’in yeni yayın servisinde hafta içi programının sunuculuğunu yapmak üzere Fox News’den ayrıldı

Uzun süre Fox Haberler Pazar sunucu Chris Wallace, CNN’den yapılan basın açıklamasında belirtildiği gibi, CNN’in yaklaşan yayın hizmeti CNN Plus’a katılmak için ağdan ayrılıyor.

18 yıllık Fox News emektarı final sırasında ayrıldığını açıkladı Fox Haberler Pazar” yeni bir şey denemek istediğini” belirterek. Duruma yakın kaynaklar CNN’e Wallace’ın Fox ile olan uzun vadeli sözleşmesinin bu yıl sona erdiğini ve yenilemek istediğini söyledi.

Wallace’ın açıklamasından kısa bir süre sonra CNN, Wallace’ın CNN Plus’ta siyaset, spor, iş ve kültür dünyasından isimlerle röportajlar içeren bir hafta içi programına ev sahipliği edeceğini açıkladı. Yeni şov, yayın platformu 2022’de piyasaya sürüldüğünde, CNN’in piyasaya sürmeyi planladığı orijinal içerik türünün sadece bir örneği olarak sunulacak.

CNN Plus, orijinal programlamasının yanı sıra, daha önce ağında yayınladığı uzun biçimli içeriklerden bazılarını da içerecektir. Stanley Tucci: İtalya aranıyor, Anthony Bourdain: Bilinmeyen Parçalarve Bu Lisa Ling ile Hayat. Buna ek olarak, CNN’in mevcut programlamasından kendini ayıran canlı, isteğe bağlı içerik de içerecektir.

CNN, Wallace’ın şovu, yeni işe alınanlar ve platformun tam kadrosu hakkında “gelecek haftalarda ve aylarda” daha fazla ayrıntı yayınlamayı planladığını söylüyor. CNN Plus’ın abonelik maliyetleri hakkında hala bilgi yok.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.