Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Charles P Rogers Doğal Lateks Yatak Gerçek Yatak Gerçek Anlaşma mı?

Charles P Rogers, 150 yılı aşkın bir süredir lüks yataklar üretmektedir. ABD’de sürekli çalışan en eski yatak üreticisi olan Charles P Rogers yatakları, NYC’deki ünlü Waldorf Astoria Hotel’de ve birçok filmde ve filmde yer almaktadır. Yatak tekliflerini NYC bölgesi dışındaki tüketicilere genişleten Charles P Rogers, toksik olmayan ve piyasada uygun fiyatlı malzemelerden elde edilen tamamen doğal bir lateks yatak yarattı. Real Bed, siparişinizi verdikten 5-7 gün sonra kapınıza kadar kargolanacaktır. Detaylara gösterilen özenle Real Bed, serin uyuyan ve doğal olarak anti mikrobiyal olan iyi yapılmış bir yataktır. Organik yatakları tercih eden bir sırt veya karın yatağı iseniz, Real Bed sizin için harika bir seçenek olacaktır.

Lateks şilte üzerinde uyumadıysanız, neyi dört gözle beklemeniz gerektiğini anlamanıza yardımcı olalım. Her zaman daha iyi lateks veya hafızalı köpük şilteler sorulur. Hangi uyku yüzeyinin sizin için en iyisi olduğunu cevaplayabilecek tek kişi sizsiniz. Sıcak uyuma eğilimindeyseniz, hafızalı köpük çoğu zaman lateks gibi diğer yatak bileşimlerinden daha fazla ısı tutar. Eğer pelüş bir uyku yüzeyini seven bir yan uyuyan iseniz, hafızalı köpük sizin için bir bulutun üzerinde uyumak gibi olacaktır. Alerjiniz varsa, lateks yatak, insan vücudu sıvısından oluşan dev bir sünger gibi hafızalı köpüğü emebilen mikroplara karşı doğal olarak dirençlidir. Lateks daha sıkıdır, bu nedenle sırt üstü ve karın üstü uyuyanlar lateksi son derece rahat bulacaklardır. Lateks şilte, hafızalı sünger şiltelerden daha dayanıklıdır. Bazen lateks şilteler 20 yıl dayanırken, köpük şiltelerin çoğu 6-8 yıl içinde yıpranır ve desteğini kaybeder. Bellek köpüğü artık piyasaya ilk çıktığı zamanki cehennem değil. Orijinal köpük şilteler 3-10k idi ve şilteyi daha dayanıklı hale getiren ancak vücut ısısını koruyan ve birçok uyuyan için onları rahatsız eden yoğun destek köpüklerinden oluşuyordu. Bugün, hafızalı köpük şilteler, bir kutu içinde yuvarlanmış olarak kapınıza geliyor ve kaliteli bir şilte için 600-1 bin $ ‘a mal oluyor. Hafızalı köpük şilte üreticileri, soğutma jeli, bambu, yeşil çay, bakır, odun kömürü vb. gibi soğutucu maddelerle aşılanmış daha az yoğun hafızalı köpüğü kullanarak ısı tutulmasını çözdüler. Lateks şilteler, son birkaç yılda giderek daha popüler hale geldi. kutu endüstrisindeki yatak, yatak endüstrisini fırtınaya aldı. Bir zamanlar lateks yataklar, yatak mağazalarının lateks yatağı hafızalı sünger ve geleneksel yaylı yataklara göre 3-5 kat daha fazla fiyatlaması nedeniyle zenginler tarafından satın alınabiliyordu. Tüketiciler, 1k altında kimyasal içermeyen doğal lateks şilteler elde edebiliyorlar. Real Bed by Charles P Rogers, yatağı bir kutu dünyasında fırtına gibi alan en yeni doğal lateks yataklardan biridir. 1850’lerden beri NYC bölgesinde bulunanlara sunulan Charles P Rogers, artık tüm ABD’de mevcuttur ve ücretsiz olarak gönderilir. Real Bed, 11,5 inç kraliçe boy bir yatak için 950 $ olarak fiyatlandırılır. 100 gecelik uyku denemesi içinde bunun size uygun olmadığına karar verirseniz, Charles P Rogers size tam bir geri ödeme yapacaktır. Yeni lateks yataklarını seveceğinizden bu kadar eminler. Şimdiye kadarki en iyi uykunuzu, sırf şehirdeki en iyi uyku için yatak odanızı almak için Waldorf Astoria’da kalmak için güzel bir kuruş harcamanıza gerek kalmayacak.

https://www.mattressjunkie.com/charles-p-rogers-mattress

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.