Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Çevrimdışı olmak için Windows 365, Bulut PC’ye Önyükleme özellikleri


Windows 365

Microsoft, şirketin sanallaştırılmış masaüstü hizmeti olan Window 365’in herhangi bir cihazdan Bulut PC’leri kullanmayı ve bunlarla çalışmayı kolaylaştıran yeni özellikler için destek alacağını açıkladı.

Windows 365 Azure Sanal Masaüstü üzerinde çalışan bulut tabanlı bir hizmettir. İşletmelerin, Windows 365 Business veya Windows 365 Enterprise abonelikleri kapsamında son kullanıcılara Windows 10 veya Windows 11 Bulut Bilgisayarları akışı yapmasına olanak tanır.

Bulut bilgisayarlar halihazırda müşterilere kişiselleştirilmiş bir Windows deneyimi sunarken, Microsoft, hibrit çalışma için bunu daha da tanıdık ve sorunsuz bir deneyim haline getireceklerini söylüyor.

“Salgın yavaş yavaş azalmaya başladıkça ve şirketler daha kalıcı hibrit çalışma stratejileri benimsemeye çalıştıkça, daha esnek çalışma yöntemleri sağlamak için yeni entegre özelliklere ihtiyaç var.” dedim Wangui McKelvey, Microsoft 365 Genel Müdürü.

Örneğin, bulut tabanlı hizmet dublajlı yeni bir özellikle yükseltildiğinde, kullanıcılar Windows Görev Değiştiriciyi kullanarak kendi masaüstü ve Bulut PC arasında hızla geçiş yapabilecekler. Windows 365 Anahtarı.

Microsoft ayrıca bir yerel ekliyor Windows 365 uygulaması kullanıcıların Bulut PC’lerini Başlat menüsünden veya Görev Çubuğundan açmalarına izin vermek için.

Windows 365 Anahtarı
Resim: Microsoft

Bulut PC’nize önyükleme yapın veya çevrimdışı çalışın

Ancak, daha da önemlisi, şirket bir Çevrimdışı mod kullanıcıların İnternet bağlantısı olmasa bile Bulut PC’lerini kullanmaya devam etmelerini sağlamak için tasarlanmış yerleşik bir eşitleme hizmetiyle.

McKelvey, “Bağlantı yeniden sağlandığında, Bulut PC, veri kaybı olmadan Windows 365 hizmetiyle otomatik olarak yeniden eşitlenecek, böylece kullanıcı deneyimi ve iş akışı kalıcı olacak” dedi.

Windows 365 Çevrimdışı
Resim: Microsoft

Microsoft ayrıca Windows 365’i, etkinleştirildiğinde, aygıtta yüklü işletim sistemleri yerine aygıtların doğrudan kendi kişisel ve özelleştirilmiş Bulut Bilgisayar örneklerine önyüklemesine olanak tanıyan bir “Bulut Bilgisayara Önyükleme” seçeneğiyle yükseltmeyi planlıyor.

“İle birlikte Windows 365 Önyüklemebaşlangıçta doğrudan Bulut bilgisayarımda oturum açabileceğim ve bunu cihazdaki birincil Windows deneyimim olarak atayabileceğim,” dedi McKelvey.

“Bu, Windows 365’i daha da iyi bir çözüm haline getiriyor [..] cihazları paylaşma ve kendi cihazını getir (BYOD) senaryolarının yaygın olduğu yerler.”

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.