Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

CES 2022 organizatörleri, daha fazla katılımcı geri çekilse bile yüz yüze etkinliklerin devam edeceği konusunda ısrar ediyor

CES 2022 organizatörleri, daha fazla katılımcı geri çekilse bile yüz yüze etkinliklerin devam edeceği konusunda ısrar ediyor

CES 2022’nin yüz yüze bölümlerinden vazgeçeceklerini açıklayan şirketlerin hızı, Intel ve Google gibi büyük şirketlerin Perşembe öğleden sonra kararlarını açıklamasıyla yalnızca son 24 saatte arttı. Katılımcıları, reklamcıları ve isimlendirebileceğimiz çoğu teknoloji medya kuruluşunu (The Verge dahil) içeren artan bir iptal listesine rağmen, etkinliği düzenleyen Tüketici Teknolojisi Derneği, yüz yüze etkinliklerle ilerleyeceğini söylüyor.

İçinde Perşembe gecesi atılan tweet dizisi, Processed_Grain hesabı, “Teknoloji endüstrisini bir araya getirmeye ve şahsen katılamayanlara CES’in büyüsünü dijital olarak deneyimleme yeteneği vermeye odaklanıyoruz” dedi.

Planlarındaki değişiklikleri açıklayan şirketlerin çoğu, sağlık endişelerinin yanı sıra COVID-19’un omikron varyantının bilinmeyen etkilerine atıfta bulunurken, organizatörler, ilerleme kararlarını haklı çıkarmak için bir CEO ve MD’den bir açıklama yayınladılar. Dediler ki: “…katılımcıların ve sergicilerin Las Vegas’ta veya çevrimiçi olarak deneyimlerken sosyal olarak mesafeli ancak değerli ve üretken bir etkinliğe sahip olabileceğinden eminiz.” Daha önce duyurulan önlemler arasında gerekli aşı kanıtları, maskeler ve ücretsiz hızlı testler yer alıyordu.

Gösteriyi tamamen atlamayı veya yalnızca Perşembe günü müsaitliği sınırlamayı planladığını açıklayan katılımcıların listesi şunları içeriyor:

  • Intel
  • Google
  • Lenovo
  • Hisense (basın konferansını iptal etti ancak bir önyükleme olacak)
  • Waymo

Çarşamba günü, CTA yaptığı açıklamada 42 katılımcı iptali aldığını söyledi. Bu isimlerden herhangi birinin bu sayının bir parçası olup olmadığı belli değil, ancak bugünkü duyurular, etkinliğin ana sayfasında öne çıkan katılımcı olarak listelenen sekiz şirketten üçünü kaldırıyor. Yüz yüze gösteriler için sıraya giren en önemli şirketlerin listesi Samsung, Sony ve LG’yi içeriyor.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.