Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

CES 2022, COVID korkuları nedeniyle Las Vegas’ta Microsoft’u kaybetti

CES 2022, COVID korkuları nedeniyle Las Vegas’ta Microsoft’u kaybetti

COVID-19’un artan yaygınlığı katılımcıları korkuttuğu için Microsoft, CES’te fiziksel varlığını bırakan en son şirkettir. Dünyanın en büyük teknoloji şovunu terk eden büyüyen büyük şirketler listesine katılıyor.

Bir şirket sözcüsü e-postayla gönderilen bir açıklamada, “Hızla gelişen COVID ortamıyla ilgili en son verileri inceledikten sonra Microsoft, CES 2022’ye şahsen katılmamaya karar verdi.” Dedi. (Sözcü, Microsoft’un etkinlik durumu değişikliklerini bu şekilde duyurmayı tercih ettiği için isimlerini vermeyi reddetti.) Bunun yerine şirket, hem Microsoft Partner Innovation Experience hem de Automotive Press Kit için dijital bir varlığa sahip olacak.

Microsoft, teknoloji konferansında öne çıkan bir katılımcıydı ve şimdi katılmayacağını söyleyen en son kişi. Eskiden Facebook, GM, Intel, Twitter ve Google olarak bilinen şirket Lenovo, T-Mobile, Amazon, COVID-19 korkularını gerekçe göstererek çekildi. Yeni bir varyant popülasyonu süpürürken, hastalık ABD’de tekrar prevalansı hızla artıyor.

Dün, CES organizatörleri, gerekli aşı, maske ve ücretsiz hızlı testler ile etkinliğin ne olursa olsun devam edeceği konusunda ısrar etti. Çarşamba günü, etkinliği düzenleyen Tüketici Teknolojileri Derneği, 42 katılımcının iptal ettiğini söyledi.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.