Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

CES 2022, COVID endişeleri nedeniyle bir gün erken kapanacak

CES 2022, COVID endişeleri nedeniyle bir gün erken kapanacak

Tüketici Teknolojileri Derneği bugün yaptığı açıklamada, CES’in Las Vegas’taki 2022 teknoloji konferansının son gününü bıraktığını ve gösterinin 7 Ocak’ta sona ereceğini duyurdu. Daha kısa program, COVID-19 teşhisindeki artış karşısında “ek bir güvenlik önlemi”.

Son iki hafta içinde, BMW, Intel, AMD, GM, Google, T-Mobile, Amazon, Microsoft ve daha önce Facebook olarak bilinen şirket dahil olmak üzere bir dizi büyük şirket konferanstaki fiziksel varlıklarını bıraktı. Her yıl tipik olarak 10.000’den fazla insanı çeken, dünyanın en büyük teknoloji konferansı.

Dün ABD, COVID’de yeni ve korkunç bir rekor kırdı: günlük olarak bildirilen en yüksek enfeksiyon sayısı – önceki gün kırılan rekoru kırdı. Las Vegas, COVID testlerinin yüzde 11’inin pozitif sonuç verdiği Nevada, Clark County’de bulunuyor. Nevada’nın COVID izci, Clark County’yi yüksek hastalık bulaşma alanı olarak işaretliyor.

CTA, e-postayla yaptığı açıklamada, 2.200’den fazla katılımcının CES için şahsen onaylandığını söyledi. CTA’nın başkanı ve CEO’su Gary Shapiro, katılımcıların Las Vegas’a seyahatlerini azalttıkları için gösterinin “devam edeceğini ve devam etmesi gerektiğini” söyledi. Bugünkü duyuruda, CTA, son iki hafta içinde 143 şirketin kişisel sergiler için kaydolduğunu söyledi.

Katılımcıların rozetlerini alabilmeleri için aşı belgesi göstermeleri gerekecektir. CTA ayrıca konferansa girmeden 24 saatten daha kısa bir süre önce COVID-19 için test yapmalarını istedi ve buna yardımcı olmak için ücretsiz hızlı testler verecek. Gösteri için maske gerekli olacak ve uluslararası seyahat edenler gösteri bittikten sonra ücretsiz bir PCR testi alacaklar.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.