Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

CDC, COVID-19 hastalarının semptomlar ortadan kalktığı sürece sadece beş gün tecrit etmesi gerektiğini söylüyor

CDC, COVID-19 hastalarının semptomlar ortadan kalktığı sürece sadece beş gün tecrit etmesi gerektiğini söylüyor

Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri Pazartesi günü yaptığı açıklamada, COVID-19 için pozitif test eden kişilerin semptomları durduğu sürece yalnızca beş gün tecrit etmeleri gerektiğini söyledi. Ajans yaptığı açıklamada, izolasyon yönergelerinde 10 günden beşe kadar değişiklik, COVID-19’lu kişilerin semptom göstermeye başlamadan birkaç gün önce ve sonra başkalarına bulaşıcı olma olasılığının yüksek olduğunu gösteren verilere dayandığını söyledi.

CDC, izolasyondan çıktıktan sonra, insanların beş gün daha başkalarının etrafında maske takması gerektiğini söyledi.

CDC Pazartesi günü ayrıca COVID-19 aşısı takviye dozu almamış ancak ikinci doz mRNA aşısını altı ay önce almış veya iki ay önce Johnson & Johnson aşısı almış kişilerin beş gün karantinaya almaları gerektiğini söyledi. COVID-19’lu birine maruz kalırlarsa günler. Bu, tamamen aşılanmış kişilerin, hastalığa yakalanmış birine maruz kalmaları durumunda karantinaya alınması gerekmediğini söyleyen önceki yönergelerden bir değişiklik.

COVID-19 hastaları için izolasyon yönergelerinde yapılan değişiklikler, CDC’nin sağlık çalışanlarının virüs için pozitif test etmeleri durumunda, asemptomatik olmaları ve bir hastalığı varsa, yalnızca yedi gün tecrit etmeleri gerektiğini söylemesinden sadece birkaç gün sonra geldi. yedinci gün negatif test. Birleşik Krallık ayrıca, altıncı ve yedinci günlerde negatif testler olduğu sürece önerilen izolasyon süresini yedi güne kısalttı.

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki genel halk için CDC’nin bugünkü yeni yönergeleri, beş günlük izolasyon süresinin sonunda bir teste girme önerisini içermiyor.

Son derece bulaşıcı olan omicron varyantı, COVID-19 vakalarında benzeri görülmemiş artışlara neden oluyor ve birçok yerde her gün daha fazla insan virüs için her zamankinden daha fazla pozitif test yapıyor. Sonuç olarak, CDC, pozitif test yapan ve on günlük çalışmayı kaçıran kişilerden kaynaklanan personel eksikliğini azaltmak için havayolları da dahil olmak üzere çeşitli sektörlerden izolasyon süresini kısaltma baskısı ile karşı karşıya kaldı.

Halk sağlığı uzmanları, virüsle ilgili araştırmaların daha kısa bir izolasyon süresinin desteklendiğini söylüyor. Ancak, günlük aktivitelere geri döneceklerse, insanlar gerçekten iyileşmiş olmalıdır. Brown Üniversitesi Halk Sağlığı Okulu’nda acil servis doktoru ve dekan yardımcısı olan Megan Ranney, “Bunun, insanları iyi durumdayken geri gelmeye zorlamak için bir bahane olarak kullanılmasının olmasını istemediğim şey,” dedi. , söylenmiş New York Times.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.