Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

CD Projekt Red, berbat Cyberpunk 2077 lansmanı üzerine bir toplu dava açmak için çalışıyor

CD Projekt Red, berbat Cyberpunk 2077 lansmanı üzerine bir toplu dava açmak için çalışıyor

Cyberpunk 2077 geliştirici CD Projekt Red, oyunun bungled lansmanı hakkında bir toplu dava açmak için görüşmelere girdi.

Mahkeme belgelerine göre, tüm sınıf sertifikasyon gereklilikleri, uzlaşma fonu için önerilen tahsis planı ve uzlaşmanın nasıl yönetileceği de dahil olmak üzere, herhangi bir potansiyel uzlaşma hakkında hala bir dizi bekleyen soru var. Başka bir deyişle, bir anlaşmada verilen herhangi bir şey için tam olarak kimin uygun olacağı veya bu uygun tarafların ne kadar alabileceği kararsızdır.

Davadaki davacıların bir sonraki başvuruyu 13 Ocak 2022’ye kadar uzlaşmanın ön onayını veya durumuyla ilgili bir güncellemeyi sunmaları gerekiyor. Şirkete karşı açılan dört dava Mayıs ayında bire derlendi.

Serbest bırakıldığında (neredeyse tam bir yıl önceydi), Cyberpunk 2077 birçok aksaklık vardı ve eski konsollarda oldukça kötü koştu. İşler o kadar kötü ki Sony oyunu bir hafta içinde PlayStation Store’dan çekti. CDPR, düzeltmeler ve güncellemelerle işleri düzeltmeye çalıştığından beri yılın çoğunu geçirdi ve oyun altı aydan fazla bir süre sonra PlayStation Store’a geri döndü. Stüdyo ayrıca planlı bir güncelleme en iyi duruma getirme Cyberpunk 2077 2022’ye yeni nesil konsollar için.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.