Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Cash App 8,2 milyon ABD müşterisini veri ihlali konusunda bilgilendiriyor


Nakit Uygulaması

Cash App, eski bir çalışanın hesap bilgilerine erişmesinin ardından 8,2 milyon mevcut ve eski ABD müşterisini bir veri ihlali konusunda bilgilendiriyor.

Cash App’in sahibi Block, Inc., bir Form 8-K SEC dosyasında, ihlalin 10 Aralık 2021’de, eski bir çalışanın artık şirkette çalışmıyorken dahili Cash App raporlarını indirmesinden sonra meydana geldiğini açıkladı.

Block, raporların Cash App müşterilerinin tam adlarını ve Cash App’teki yatırım faaliyetleriyle ilişkili aracılık hesap numaralarını içerdiğini söylüyor. Bazı müşteriler için, portföy değerleri, elde tutulanlar ve muhtemelen bir işlem günü için alım satım faaliyeti dahil olmak üzere raporlarda ek bilgiler gösterildi.

tarafından ilk bildirildiği gibi TechCrunchveri ihlali, kimlik bilgileri, Sosyal Güvenlik numaraları ve ödeme bilgileri gibi daha hassas bilgileri içermiyordu.

Block’s, “Raporlarda kullanıcı adları veya şifreler, Sosyal Güvenlik numaraları, doğum tarihi, ödeme kartı bilgileri, adresler, banka hesap bilgileri veya diğer kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler yer almıyor” dedi. Form 8-K dosyalama.

“Ayrıca Cash App hesaplarına erişmek için kullanılan herhangi bir güvenlik kodu, erişim kodu veya parola içermiyordu. Diğer Cash App ürünleri ve özellikleri (stok etkinliği dışında) ve Amerika Birleşik Devletleri dışındaki müşteriler etkilenmedi.”

Daha fazla ayrıntı taleplerimize yanıt olarak, bir Cash App sözcüsü aşağıdaki açıklamayı BleepingComputer ile paylaştı.

“Cash App olarak müşteri güvenine değer veriyoruz ve müşteri bilgilerinin güvenliğine bağlıyız. Bunu fark ettikten sonra bu sorunu gidermek için adımlar attık ve önde gelen bir adli tıp firmasının yardımıyla soruşturma başlattık. Bu raporlara nasıl erişildiğini biliyoruz, ve kolluk kuvvetlerini bilgilendirdik. Ayrıca verileri etkilenen müşterilerle de iletişime geçiyoruz. Ayrıca, bilgileri korumak için idari ve teknik önlemleri incelemeye ve güçlendirmeye devam ediyoruz.”

Block, olay hakkında daha fazla bilgi sağlamak için ihlalden etkilenen 8,2 milyon müşteriyi bilgilendirdiklerini söyledi.

Şirket ayrıca, ihlal hakkında düzenleme makamlarına ve kolluk kuvvetlerine bildirimde bulunduklarını belirtiyor.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.