Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Call of Duty’nin sonraki üç oyunu Microsoft’un Activision anlaşmasına rağmen PlayStation’ı vuracak

Call of Duty’nin sonraki üç oyunu Microsoft’un Activision anlaşmasına rağmen PlayStation’ı vuracak

Activision, en az sonraki üçünü yayınlamayı planlıyor Görev çağrısı hem Sony hem de Microsoft konsollarında oyunlar, Bloomberg raporlar. Yeni rapor, Microsoft’un hemen yeni haberler yapacağından endişelenen hayranlar için rahat bir nefes almalı. Görev çağrısı Xbox’a özel oyunlar Activision’ın gişe rekorları kıran satın alımı gerçekleşti.

Buna göre Bloomberg, Activision zaten “sonraki birkaçını” getirme taahhüdünde bulunmuştu. Görev çağrısı Microsoft’un satın alımı duyurulmadan bir süre önce PlayStation için oyunlar. Geçen hafta, Microsoft Gaming CEO’su Phil Spencer, Sony’ye Microsoft’un “Tut Görev çağrısı PlayStation’da” ve şirketin mevcut anlaşmaları yerine getirme niyetinde olduğu için Activision’ın Sony ile olan taahhüdü yerinde kalacak gibi görünüyor. Yaklaşan Görev çağrısı PlayStation’a gelen oyunlar görünüşe göre yeni bir Modern savaş Infinity Ward’ın bu yılki oyunu, bir sonraki Görev çağrısı Treyarch’tan oyun ve oynaması ücretsiz battle royale nişancı oyununun “planlanan yeni bir yinelemesi” Görev Çağrısı: Warzone.

Ancak, Activision’ın resmi olarak Microsoft’a ait bir stüdyo haline gelmesinden hala çok uzaktayız, bu da şirketin kaderi anlamına geliyor. Görev çağrısı dizi henüz kesinleşmedi. Satın alma işleminin Microsoft’un 1 Temmuz’da başlayıp 30 Haziran 2023’te sona erecek olan 2023 mali yılında bir zamana kadar kapanması beklenmiyor.

Satın alma gerçekleşirse, Microsoft’un bunu yapmayı planlayıp planlamadığını hala bilmiyoruz. Görev çağrısı Xbox’a özel uzun vadeli – ve önceki satın almalar, şirketin bayilikleriyle farklı yaklaşımlar benimsemeye istekli olduğunu gösteriyor. Microsoft yalnızca yayınlayacak olsa da Bethesda’nın yıldız alanı Xbox ve PC’de, Minecraft birçok platformda mevcut olmaya devam ediyor.

Activision, Microsoft ve Sony, yorum talebine hemen yanıt vermedi.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.