Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Bulut için Microsoft Defender artık Google Cloud kaynaklarını koruyabilir

Bulut için Microsoft Defender artık Google Cloud kaynaklarını koruyabilir

Microsoft bugün, Bulut için Microsoft Defender’ın artık Google Cloud Platform (GCP) ortamları için yerel korumayla birlikte geldiğini ve bulutlar arasında güvenlik önerileri ve tehdit algılaması sağladığını duyurdu.

Bulut Savunucusu (eski adıyla Azure Güvenlik Merkezi ve Azure Defender), bulut hizmetlerini tehditlere karşı izleyen, güvenlik duruşunu güçlendirmek için önerilerde bulunan ve korumalı çoklu bulut ve hibrit ortamlardaki güvenlik açıklarını algılayıp uyaran bir güvenlik çözümüdür.

Microsoft İş Ortağı Grubu Program Yöneticisi Gilad Elyashar, “Bugün, Bulut için Microsoft Defender’ın artık yerel CSPM ve CWP yetenekleriyle Google Cloud Platform’u (GCP) Google 1. taraf araçlarına herhangi bir bağımlılık olmaksızın desteklediğini duyurmaktan heyecan duyuyoruz” dedi.

“GCP desteği, basitleştirilmiş bir ilk katılım deneyimi, ortamınızı sağlamlaştırmaya yönelik 80’den fazla kullanıma hazır öneri ve daha fazlasıyla birlikte geliyor.”

Defender for Cloud’un GCP desteği, İnternet Güvenliği Merkezi (CIS) karşılaştırmaları, GCP’de çalışan kritik iş yükleri için koruma ve diğerleri gibi güvenlik standartlarını izleyerek GCP ortamlarını yapılandırmayı kolaylaştıran kullanıma hazır önerilerle birlikte gelir.

Bulut GCP için Defender
Resim: Microsoft

Kasım ayında Microsoft da AWS için yerel çoklu bulut CSPM desteğini duyurdu AWS ana hesabını bağlayarak kolay katılım ile Ignite 2021 konferansı sırasında.

Bu, Amazon EKS Kubernetes kümelerini ve Defender for Server özelliklerini AWS EC2’ye desteklemek için Bulut için Microsoft Defender kapsayıcı koruma yeteneklerini genişletti.

AWS ve GCP’yi kullanmaya başladıktan sonra, güvenlik ekipleri artık kuruluşlarının çoklu bulut ortamı olan Azure, Amazon Web Services (AWS) ve Google Cloud Platform’un (GCP) güvenlik durumuna ilişkin genel bir bakışı Defender’da tek bir yerden alabilir. Bulut portalının varlık envanter sayfası için.

GCP hesaplarınızı nasıl bağlayacağınız hakkında daha fazla bilgiyi şurada bulabilirsiniz: Microsoft’un destek web sitesi. Defender for Cloud’un otomatik katılım yetenekleri, ortamınızdaki tüm mevcut ve yeni bilgi işlem örneklerini birbirine bağlayacaktır.

“GCP desteğiyle, Microsoft artık sektörün en iyi üç platformu olan Microsoft Azure ve Amazon Web Services (AWS) (geçen Kasım ayında Ignite’ta duyurulmuştur) ve şimdi de GCP için yerel çoklu bulut korumasına sahip tek bulut sağlayıcısıdır.” dedim Microsoft Güvenlik, Uyumluluk ve Kimlikten Sorumlu Kurumsal Başkan Yardımcısı Vasu Jakkal.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.