Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Bu Yazıyı Okumadan İyonitermi Selülit Azaltma Programı Kullanmayın

Bazı hastalar, Ionithermie selülit azaltma programı ile muazzam sonuçlar gördüklerini iddia ediyorlar. Tedavi sırasında kilden elde edilen aktif maddeler elektrotlar yardımıyla deri yoluyla transfüze edilir. Kil, yosun, sarmaşık yosunu ve diğer deniz otlarından oluşur. Bu doğal deniz bitkileri mineraller açısından zengindir. Ancak sizin için ideal bir çözüm olmayabilir. Bu tedaviye paranızı harcamadan önce dikkatinizi çekebilecek üç alanı vurgulayacağız. Herhangi bir karar vermeden önce hamile olmadığınızdan veya bebek sahibi olmayı planlamadığınızdan, özellikle deniz ürünlerine alerjiniz olmadığından ve parayı harcamaya hazır olduğunuzdan emin olun. Bu makaleyi okuduktan sonra, bütçenizi sarsmadan size kalıcı sonuçlar verebilecek diğer yöntemlere bakmak isteyebilirsiniz.

Hamile kadınların bu tedaviyi almamaları tavsiye edilir. İyonitermi terapistlerini ziyaret ettiğinizde, hamile olduğunuzu öğrenirlerse sizden bir feragatname imzalamanızı isteyeceklerdir. Tedaviden sonra düşük yapmanızdan korkarlar ve böyle bir durumda düşük yapmanızdan sorumlu olmak istemezler. Elektrotlardan gelen uyarı nedeniyle de gebe kalma zorluğuyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu tedaviyi alsan da almasan da, kendin için cevap vermen gerekecek. İyonitermi selülit giderildikten sonra düşük yapmayan bazı hamile kadınlar vardır. Peki neden risk almalısınız? Hamile olmasanız bile, hassas bir cildiniz veya alerjik problemleriniz olup olmadığını kendinize sormalısınız.

Bazıları tedaviden sonra kızarıklık geliştiğini bildirdi. Kızarıklığın ciddiyeti cildinizin ne kadar hassas olduğuna bağlıdır. Cildiniz ne kadar hassas olursa, o kadar fazla kızarıklık oluşur. Deniz ürünleri tüketmenin doğrudan bir sonucu olarak alerjiniz varsa, cilt tahrişi gelişebilir. Alerjiniz olup olmadığından emin değilseniz doktorunuza danışmanız gerekir. Alerjiniz yoksa tedaviye devam etmek isteyebilirsiniz. Ama para harcamaya değer mi?

Bir seans iyonitermi tedavisi size en az 250 dolara mal olacak. Olağanüstü sonuçlardan hoşlananlar, kısa sürede sonuçların uzun ömürlü olmadığını göreceklerdir. Selülit tekrar gelişecektir. Bu, iyonitermi terapistlerini ne sıklıkla ziyaret etmeniz gerektiği sorusunu gündeme getiriyor. Hızlı sonuç almak istiyorsanız bu tedavi size uygun olabilir. Ancak, kalıcı sonuçlar için, harcayacak çok paranız olmadığı sürece paranızı uzun süre çalışan bir şeye harcayabilirsiniz.

Birçok kurban iyonitermi selülit azaltma programında umut bulsa da, bu en iyi selülit tedavisi değildir. Yan etkiler hamile kadınlar ve hamile kalmayı planlayanlar üzerinde ciddi etkiler yaratabilir. Tedaviden sonra kızarıklık ve alerji olabilir. Maliyet ucuz değil çünkü etki bir kez kaybolduğunda, başka bir seansa ihtiyacınız var. Çok daha ucuza mal olan ve daha kalıcı sonuçlar veren başka yöntemlerle de çukur görünümünü azaltabilirsiniz.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.