Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Bu Tatil Sezonunu Geri Vermenin Diğer Yolları

Bu Tatil Sezonunu Geri Vermenin Diğer Yolları

  • GivingTuesday’i kutlamak için Facebook’taki uygun bağış kampanyalarına yapılan 8 milyon dolara kadar bağışı eşleştiriyoruz ve 1,5 milyondan fazla kuruluşun nedenlerini destekleyebilmesi için Instagram’da bağış toplama erişimini genişletiyoruz.
  • Ayrıca Facebook Gaming içerik üreticilerinin kar amacı gütmeyen kuruluşlar için para toplaması için bir GivingTuesday turnuvası düzenliyoruz ve kazanan takımların seçtiği kar amacı gütmeyen kuruluşlara 25.000 $ bağışlıyoruz.
  • İnsanların Facebook Mahallelerinde ücretsiz öğeler sunması için yeni bir özelliği test ediyoruz.

Her gün, dünyanın her yerinden insanlar uygulamalarımızı hayatın iniş ve çıkışlarını paylaşmak, ortak ilgi alanları ve ortak nedenler etrafında topluluklar oluşturmak ve iş kurmak ve büyütmek için kullanıyor. Gördüğümüz en ödüllendirici şeylerden biri, birçok insanın gösterdiği büyük şefkat ve cömertliktir – ister toplumlarına yardım etmek, kan vermek, yerel işletmeleri desteklemek veya iyi amaçlar için fon toplamak için araçlarımızı kullanmak olsun. Beş yıldan uzun bir süre önce bağış toplama araçlarını ilk kez piyasaya sürdüğümüzden bu yana, topluluğumuz Facebook ve Instagram’da kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve kişisel nedenler için 5 milyar dolardan fazla para topladı.

Tatil sezonu, birçoğumuzun bir şeyi nasıl geri verebileceğimizi düşündüğü bir zamandır. İle GivingTuesday 30 Kasım’da, insanlara uygulamalarımızdaki topluluklarına geri vermenin daha fazla yolunu sunuyoruz.

GivingTuesday’de Bağış Toplama

GivingTuesday, dünyanın dört bir yanındaki insanların kendileri için önemli olan nedenleri desteklemek için bir araya geldiği bir gündür. Topluluğumuzun cömertliğini kutlamak için, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kar amacı gütmeyen kuruluşlar için Facebook’taki bağış kampanyalarına yapılan 8 milyon dolara kadar uygun bağışı eşleştireceğiz. Uygunluk hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz, maç yapısı ve bağış kapakları. Şu şekilde giderek destekleyecek kar amacı gütmeyen bir kuruluş bulun: facebook.com/fundraisers.

Instagram’ın 11. yedi içerik üreticinin bağış kampanyalarını eşleştirmeGivingTuesday aracılığıyla her biri 50.000 dolara kadar. Ayrıca, insanların Instagram’da bağış yapabileceği kar amacı gütmeyen kuruluşlar kümesini de genişletiyoruz. Önümüzdeki haftalarda, bir gönderiye bağış kampanyası ekleyerek 1,5 milyondan fazla kuruluş için para toplayabileceksiniz. Bu, kar amacı gütmeyen bağış kampanyalarını destekleyen ülkeler.

Instagram'da bir bağış kampanyasının ekran görüntüsü

Her zaman olduğu gibi, Facebook ve Instagram’da oluşturulan bağış kampanyaları aracılığıyla kar amacı gütmeyen kuruluşlar için toplanan bağışların% 100’ü doğrudan bağışçı tarafından seçilen kuruluşa gidiyor. Tüm bağışlar güvenli bir şekilde Facebook Pay, sadece birkaç dokunuşla bağış yapmayı kolaylaştırır.

Yerel Topluluğunuzu Desteklemenin Yeni Yolları

İnsanlar, yerel topluluklarındaki savunmasızlara yardımcı olmak, küçük işletmeleri desteklemek ve yerel gruplarda bilgi paylaşmak için Facebook’ı giderek daha fazla kullanıyor. Bu yüzden, testlerini genişletiyoruz. Mahalle, Facebook’ta yerel topluluklar oluşturmak ve güçlendirmek için tek bir hedef, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ek 132 şehre. Ayrıca, insanların artık kullanmadıkları öğeleri başkalarına sunmaları için yeni bir Giving Exchange özelliğini de test ediyoruz.

Değişim Veren Mahallelerin Ekran Görüntüleri

Tutkulu Olduğunuz Bir Neden Bulma

GivingTuesday’de, oyun yaratıcılarından oluşan takımlar, seçtikleri kar amacı gütmeyen kuruluşlar için para toplamak için bir turnuvanın parçası olarak Warzone’da Facebook Gaming’de canlı yayına geçecekler. Her ekip, yardım kuruluşu canlı yayın araçlarımızı kullanacak, kar amacı gütmeyen bir kuruluş seçecek ve yayın sırasında izleyicilerinden bağışları teşvik edecektir. Ayrıca, Meta’dan toplam 25.000 $ ödül havuzu, takımların adlarında yapılan ilk dört takımın seçilen kar amacı gütmeyen kuruluşlarına bağışlanacak. 30 Kasım 11:00 ile 15:00 PT arasında izleyebilir ve bağışta bulunabilirsiniz. fb.gg/facebookgaming.

Ayrıca, black-owned küçük işletmelere destek olarak yılın en büyük fiziksel perakende gününden enerjinin bir kısmını kullanmak için geçen yıl başlattığımız #BuyBlack Cuma kampanyamızı da geri getirdik. ABD’de, Siyahlara ait işletmeler salgının en sert vurduğu işletmeler arasında yer almaya devam ediyor ve bu tatil sezonu birçoğu için yapılacak veya kırılacak. ABD’li Siyahi işletmelerin üçte birinden fazlası, yılın son üç ayında yıllık gelirlerinin en az yarısını elde etmeyi bekliyor.

NY Times’ın en çok satan yazarı, gazeteci ve televizyon sunucusu Elaine Welteroth’un sunuculuğunu yaptığı #BuyBlack Cuma programı, Kasım 2020’de Facebook’ta her Cuma yayına başlıyor. 19 Kasım ve 26 Kasım’da iki büyük küçük işletmenin yer aldığı gelecek bölümlere uyum edin – Takura ve Beaux Evi . Ayrıca, hem Facebook hem de Instagram Mağazası sekmelerinde tüm ay boyunca mevcut olan #BuyBlack Cuma hediye rehberi koleksiyonlarımızda hediyeler ve çorap dolguları için harika fikirler bulabilirsiniz.

Bu tatil sezonunda bir şeyleri geri vermenin birçok yolu var. Nasıl vermeyi seçersen seç, teşekkür ederim.

Geri vermenin yollarını gösteren infografik

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.