Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Bu 35 dolarlık kurs anlaşmasıyla etik bir hacker olmak için eğitim alın


İle

BleepingBilgisayar Fırsatları

  • 23 Eylül 2022
  • 07:17

Güvenlik sembolü olan klavyelerde yazan kişiler

Siber güvenlik, teknoloji endüstrisinde en hızlı büyüyen sektörlerden biridir. Bir sürü avantaj sunan bir kariyer için eğitim almak ister misiniz? O zaman uygun ve uygun fiyatlı eğitime şimdi başlayın 2023 Siber Güvenlik Etik Hacking Sertifika Paketini Tamamlayınokuyuculara sadece 34,99 $ indirimli fiyatla sunulmaktadır.

2023 Tam Siber Güvenlik Etik Hacking Sertifikasyon Paketi, öğrencilere aşağıdakileri gösteren web tabanlı bir eğitim paketidir. siber tehditler nasıl azaltılır. Bilgisayar korsanlığı, sızma testi, tehdit yönetimi ve daha fazlasının temellerini tanıtan on tüm düzey kursa erişim elde edecekler.

Tamamlandıktan sonra öğrenciler, CompTIA’dan önemli bir sertifika almak için gereken becerilere bile sahip olacaklardır. Bu, iş bulmayı çok daha kolay hale getirecek olan müstakbel işverenlere becerilerini kanıtlayabilecekleri anlamına gelir.

Peki neden geleneksel eğitim yerine web tabanlı öğrenmeyi seçmelisiniz? En belirgin sebep kolaylıktır. E-eğitim ile, planlanmış bir ders seansı olmadığı için giriş yapabilir ve müsait olduğunuzda öğrenebilirsiniz. Bu, zaten çalışmakta olan insanlar için idealdir.

Diğer bir faktör ise web tabanlı kursların biraz daha rahat olmasıdır. Örneğin, 2023 Tam Siber Güvenlik Etik Hacking Sertifikasyon Paketindeki kursların tümü ömür boyu erişim sunar. Bu, öğrencilerin kendi hızlarında ilerlemekte özgür oldukları anlamına gelir; bu, üniversite derslerinin ne kadar stresli olabileceğini düşündüğünüzde güzeldir.

Üçüncüsü, web tabanlı kurslar genellikle sektördeki en iyi kişilerden bazıları tarafından verilmektedir. Bu paketteki kursların birçoğu, geçmiş öğrenciler tarafından 5 üzerinden 4,4 puanla e-eğitim için uzun süredir devam eden ve saygın bir kaynak olan Oak Academy tarafından verilmektedir. Diğer bazı eğitmenler arasında, aynı zamanda çok yüksek puan alan Saad Sarraj ve Joseph Delgadillo yer alıyor.

Mesele şu ki, BT’deki kariyerinizi ilerletmek ve siber tehdit azaltma konusunda daha iyi bir şekilde ele almak istiyorsanız, 2023 Tam Siber Güvenlik Etik Hacking Sertifikasyon Paketi başlamak için harika bir yerdir. Kullanışlı, eğlenceli ve indirimde olduğu için satın alması çok kolay.

Fiyatlar değişebilir.

Açıklama: Bu, BleepingComputer.com ile ortaklaşa yapılan bir StackCommerce anlaşmasıdır. Bu anlaşmaya veya çekilişe katılmak için StackCommerce mağazamızda bir hesap açmanız gerekmektedir. StackCommerce’in kayıt bilgilerinizi nasıl ele aldığı hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen şuraya bakın: StackCommerce Gizlilik Politikası. Ayrıca, BleepingComputer.com, StackCommerce aracılığıyla yapılan her satış için bir komisyon kazanır.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.