Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

BookMyShow’un yeni Progresif Web Uygulaması, dönüşümlerde %80’lik bir artış sağlıyor

BookMyShow’un yeni Progresif Web Uygulaması, dönüşümlerde %80’lik bir artış sağlıyor

KitapGösterim aylık 50 milyondan fazla ziyaretçisiyle Hindistan’ın en büyük biletleme firmasıdır. Progresif Web Uygulaması (PWA) kullanarak mobil web sitelerinin geliştirilmiş bir sürümünü geliştirdiler. Dönüşümlerde %80+ artış, bu da daha fazla kullanıcının bilet satın alması anlamına gelir.

PWA’mızı kullanıma sunduğumuzdan beri, mobil dönüşüm oranlarında üstel bir artış gördük. PWA, mobil ortamda daha fazla kişiyle bağlantı kurmamıza yardımcı oldu ve genel hedef kitlemizin çoğunluğunu mobil kullanıcılar oluşturuyor.

Sahil Tewari, Genel Müdür Yardımcısı, Mobil ve Web

  • BookMyShow’un PWA’sı, dönüşüm oranlarında %80’den fazla artış sağladı.
  • PWA’nın boyutu, Android uygulamasından 54 kat ve iOS uygulamasından 180 kat daha küçüktür.
  • PWA’nın yüklenmesi 2,94 saniyeden kısa sürer ve 30 saniye içinde kullanıma alma işlemini etkinleştirir.

Zorluklar #

BookMyShow büyüyen bir mobil kitleye sahip. İşlemlerin %85’inden fazlası mobil cihazlarda gerçekleşiyor ve şirketin mobil web trafiği son zamanlarda masaüstü web trafiğini geride bıraktı. Trafikteki bu artışa rağmen şirket, mobil web sitelerinin yükleme hızı ve kullanıcı deneyimi ideal olmadığı için yüksek hemen çıkma oranlarıyla karşılaşmaya devam etti.

Etkili olması için yoğun veri ve bellek kullanımı gerektirdiğinden, yerel uygulamaları da sorunlara yol açtı. Tasarımdan Sorumlu Başkan Yardımcısı Anish Tripathi, “İnsanlar yerel uygulamayı kullanıyor ve bundan memnundu, ancak asıl endişeleri veri kullanımı ve tükettiği bellekti” diyor. “Uygulamayı kaldırıp mobil tarayıcıyı kullanmayı deneseler de aynı şekilde çalışmadı.”

Çözüm #

İyi bir bilet satın alma deneyiminin anahtarının hız ve verimlilik olduğunu bilen BookMyShow, kullanıcılarının çoğuna mümkün olan en iyi mobil web deneyimini sunmak için bir PWA başlattı. Bir PWA, kullanıcı deneyiminden ödün vermeden hızı optimize edecek ve mevcut müşteriler için veri kısıtlamalarını kaldıracak sorunsuz, kusursuz bir film rezervasyonu deneyimi sağlayacaktır.

Bir PWA’ya geçiş, BookMyShow’a, aynı anda bazı temel geliştirme çalışmalarını yeniden yapmayı içeren PHP arka uç yığınından uzaklaşma fırsatı da verdi. Son teknoloji çözümleri benimsediler ve kullanıcılara tıpkı yerel uygulama gibi hızlı, güvenilir ve ilgi çekici deneyimler sağlayan gerçekten güçlü, teknik açıdan gelişmiş bir web uygulaması oluşturdular.

PWA hız için optimize edilmiştir. Uygulamanın hedefi—yalnızca 10 ay inşa etmek için—içinde ödemeyi etkinleştirmek için oluşturuldu 30 saniye. Ayrıca “ana ekrana ekleYerel uygulama benzeri bir deneyim sağlamak için ” özelliği. PWA uygulamaları yalnızca yaklaşık 440 KB — 54 kat daha küçük Android uygulamasından ve 180 kat daha küçük iOS uygulamasından daha fazla. BookMyShow, yavaş veya güvenilir olmayan ağlarda güvenilir performans sağlamak için hizmet çalışanlarından da yararlandı. Optimizasyon sayesinde veri tüketimi de önemli ölçüde azalır. Bir kullanıcı belirli bir sayfayı istediğinde, veriler korunarak yalnızca o sayfa için gerekli olan varlıklar yüklenir. 2G ağlarında, ilk yükleme süresi yalnızca 4 saniye. PWA, kişiselleştirilmiş film önerileri için bile 2,94 saniyeden az sonraki yüklerde. Tüm bu değişiklikler bir sonuca yol açtı. Dönüşümde %80+ artış oranları, BookMyShow’un alt satırında büyük bir fark.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.