Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Blizzard patronu, stüdyonun ‘güveninizi yeniden inşa etmek’ için ne yaptığını ayrıntılarıyla anlatıyor

Blizzard patronu, stüdyonun ‘güveninizi yeniden inşa etmek’ için ne yaptığını ayrıntılarıyla anlatıyor

Blizzard Entertainment, aşağıdaki gibi büyük franchise’ların geliştiricisi Şeytan ve aşırı izleme, California’nın geçen yaz ana şirket Activision Blizzard’a iddiaya göre dava açmasından bu yana yoğun bir inceleme altında. taciz ve ayrımcılık kültürünü teşvik etmek. Blizzard patronu Mike Ybarra, çalışanların ve hayranların şirketin olumlu değişiklikler yaptığına dair güvence verme girişiminde bulundu. detaylandıran bir blog yazısı yayınladı “Güveninizi yeniden inşa etmek” için ne yapıyor?

Listenin başında, yönetici ve yönetim ekiplerinin “doğrudan kültür gelişimine karşı” ölçüleceği yer alıyor, bu da onların tazminatlarının “Blizzard’da güvenli, kapsayıcı ve yaratıcı bir çalışma ortamı yaratma konusundaki genel başarımıza bağlı olacağı” anlamına geliyor, Ybarra diyor.

Ayrıca, kültürü geliştirmeye yardımcı olmak için oluşturulmuş yeni tam zamanlı rolleri de özetledi:

Bugün sahip olduğumuz şeyin en iyi yönlerini korumamıza ve herkesin en iyi benliğini Blizzard’a getirmesini sağlamak için gerektiğinde değişip gelişmemize yardımcı olacak bir Kültür lideri

İnsan Kaynakları için güven oluşturacak, ekiplerimizi güçlendirecek ve herkes için güvenli, pozitif bir çalışma ortamı oluşturmaya yardımcı olacak yeni bir organizasyon lideri

Bir Çeşitlilik, Eşitlik ve Kapsayıcılık (DE&I) lideri, yalnızca bu alandaki birden fazla çabada ilerlememize odaklandı

Blizzard ayrıca uyumluluk ve araştırma ekiplerinin boyutunu “üç katına çıkardı”, temsil verilerini dahili olarak paylaştı (blog gönderisine dahil edilmedi), bu ölçümleri iyileştirmek için hedefler belirledi (ayrıca paylaşılmadı) ve bir “yukarı geri bildirim programı” oluşturdu. Ybarra, çalışanların yöneticileri değerlendirmesi için dedi.

Ybarra’nın bu girişimlerle ilgili blogu, Microsoft’tan Activision Blizzard’ı satın almak için dev anlaşma. Microsoft, Activision Blizzard’ın son skandalları hakkında gözleri sonuna kadar açık bir şekilde anlaşmaya girmiş görünüyor ve Microsoft Gaming CEO’su Phil Spencer, gelecek kültür değişikliklerine bile başını salladı. personele bir e-posta:

Ayrıca, yaratıcı başarı ve özerkliğin, her insana haysiyet ve saygıyla davranmakla el ele gittiğine inanıyoruz. Tüm ekipleri ve tüm liderleri bu taahhütte tutuyoruz. Proaktif katılım kültürümüzü Activision Blizzard’daki harika ekipleri de kapsayacak şekilde genişletmek için sabırsızlanıyoruz.

Ybarra’nın daha önce yaklaşık 20 yıllık bir Microsoft gazisi olduğunu da belirtmekte fayda var. 2019’da Blizzard’a katıldı.

Ancak Activision Blizzard çalışanlarının endişelerini gidermek için hala yapılacak çok iş olabilir. Ybarra, eski cumhurbaşkanından sonra Jen Oneal ile birlikte Blizzard’ın ortak lideri olarak yerleştirildi. J. Allen Brack davadan kısa bir süre sonra ayrıldı, ancak Oneal istifa etti rolü üstlendikten sadece üç ay sonra. Eş-lider olarak görev yaptığı süre boyunca Oneal, Activision’ın hukuk ekibinin bir üyesine, kültürü tersine çevirmek için Activision’ın liderliğine olan inancının olmadığını söylediği bir e-posta gönderdi. Wall Street Dergisi Kasım ayı raporu.

Bunlara ek olarak, bir kaç düzine İşçiler protesto için haftalardır grevde Raven Software’de QA çalışanlarının sürpriz işten çıkarmaları. Ve benzeri Kotaku muhabir Ethan Gach’ın işaret ettiği, Ybarra’nın blogu, ABK İşçi İttifakı, bir çalışan savunma grubu. Bununla birlikte, bazı Activision Blizzard çalışanları Microsoft’un satın alınması konusunda iyimser. buna göre Bloomberg.

Ybarra ayrıca, Blizzard’ın son zamanlardaki büyük sürümlerin eksikliğini zımnen kabul etti; Aşırı İzleme 2 ve Diablo IV vardı Görünürde herhangi bir çıkış tarihi olmadan Kasım ayında ertelendi, ama görünüşe göre önümüzdeki hafta stüdyonun oyunları hakkında daha fazla bilgi edinebiliriz. Ybarra, “Ayrıca oyuncularımıza daha düzenli olarak içerik sunmamız ve hem mevcut oyunlarımızın içinde hem de ötesinde yenilik yapmamız gerektiğini biliyoruz” dedi. “Açıklayacak bazı heyecan verici şeylerimiz var ve önümüzdeki hafta daha fazlasını paylaşacağım.”

Açıklama: Casey Wasserman, Activision Blizzard’ın yönetim kurulunda ve The Verge’in ana şirketi Vox Media’nın yönetim kurulundadır.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.