Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Birkaç Corsair oyun klavyesi her zamankinden daha ucuz

Birkaç Corsair oyun klavyesi her zamankinden daha ucuz

Corsair’in çoğu insanı memnun etmesi gereken, çeşitli form faktörlerine ve farklı özelliklere sahip üç indirimli oyun klavyesi bulduk. Birincisi Corsair’in ilk yüzde 60 klavyesi K65. Bu kompakt klavye normalde 109,99 ABD dolarıdır, ancak son zamanlarda Best Buy ve Amazon’da 89,99 ABD dolarına düştü. En son Kara Cuma sırasında K65’in bu fiyata düştüğünü gördük. Bu klavyenin küçücük düzeni kesinlikle herkes için olmasa da, masasında minimalist bir estetik arayanlara hitap etmelidir.

Tıpkı diğer yüzde 60 klavyelerde olduğu gibi, K65, sayfada kolayca yukarı ve aşağı gitmenizi sağlayan işlev satırını, yön oklarını ve gezinme tuşlarını ortadan kaldırır. Bu klavye Cherry MX Silver anahtarları ve çıkarılabilir bir USB-C konektörü kullanır. PBT tuş başlıkları, isterseniz özel tuş takımı setlerini değiştirmenize olanak tanıyan standart bir düzen bile kullanır.

Korsan K65

Corsair’in ilk yüzde 60’lık klavyesi, çıplak ihtiyaçları mümkün olan en küçük ayak izine yoğunlaştırıyor. K65, Cherry hız anahtarları, çıkarılabilir bir USB-C konektörü ve standartlaştırılmış bir PBT tuş başlığı düzeni ile donatılmıştır.

Bugün dahil ettiğimiz en geleneksel klavye Corsair K70 RGB 2 Rapidfire’dır. Bu model genellikle 169,99 ABD Doları karşılığında satılır, ancak Best Buy ve Amazon bu tam boyutlu klavyeyi 109.99 ABD Dolarına indirdi. Bu, bu model için gördüğümüz en düşük fiyat olmasa da, herhangi bir özellikten ödün vermeyen bir klavye için piyasadaki herkes için iyi bir değer.

K70 RGB 2 Rapidfire, özel medya oynatma düğmelerine, USB geçişine sahiptir ve Cherry MX Silver anahtarlarla donatılmıştır. Tuş kapakları, PBT kapakları kadar dayanıklı olmayan ABS plastik olsa da, K70’in standart düzeni, bunları bazı özel PBT tuş kapaklarıyla kolayca değiştirebileceğiniz anlamına gelir.

Corsair K70 RGB 2 Hızlı Ateş

Corsair’den bu boyuttaki bir klavyeden bekleyeceğiniz birçok özelliği barındıran biraz daha eski tam boyutlu klavye. K70, özel medya oynatma düğmeleri, Cherry MX Silver anahtarlar ve USB geçişi içerir.

İndirimli olan son Corsair modeli bir tuhaflık. K60 RGB Low Profile şu anda Amazon’da 79,99 dolara, tipik 109,99 dolarlık fiyat etiketine göre sağlam bir indirime sahip. Bu oyun klavyesi, sayısal tuş takımı ve işlev satırı ile tam boyutlu bir ayak izi sağlar, ancak daha ince tuş kapaklarıyla eşleştirilmiş Cherry MX Speed ​​anahtarının daha kısa bir sürümünü kullanır. Sonuç, bazıları için biraz daha rahat bir yazma deneyimi sunabilen, düşük profilli tuşlara sahip bir klavyedir. Daha ince kasa hala USB geçişini desteklerken, tuş başlıkları yine PBT değil ABS plastiktir ve muhtemelen yavaş yavaş görünür yağ ve parmak izleri biriktirecektir.

Corsair K60 RGB Düşük Profil

Mevcut birkaç düşük profilli mekanik klavyeden biri olan Corsair K60 RGB Low Profile, eski K70 ile aynı özelliklerin tümüne sahiptir, yalnızca daha ince bir tuş tasarımı ile ve özel medya tuşları olmadan.

Razer’ın en özellikli farelerinden biri olan Basilisk Ultimate şu anda Amazon’da 113,99 $ ve Best Buy’da 119,99 $ fiyatla satın alınabiliyor. Bu kablosuz fare sekiz programlanabilir düğmeye, 25K DPI sensöre sahiptir ve tek bir şarjla 100 saate kadar dayanabilir. Basilisk Ultimate ayrıca, DPI ayarları ve kaydırma tekerleği için ayarlanabilir gerginlik arasında hızla geçiş yapmanızı sağlayan çıkarılabilir bir DPI anahtarı ile donatılmıştır. Bazıları buna keskin nişancı düğmesi diyor, çünkü daha düşük bir DPI ile daha kolay bir atış yapmanızı sağlıyor. Fare kesinlikle biraz ağır, 103 gram ağırlığında, ancak daha büyük fareler sizi rahatsız etmiyorsa, Basilisk Ultimate mükemmel bir seçimdir.

Şarj yuvası ile Razer Basilisk Ultimate

Razer’in en özelleştirilebilir kablosuz faresi Basilisk Ultimate, bir şarj yuvası içerir. Chroma RGB’yi değiştirmenize izin vermenin yanı sıra, çıkarılabilir bir keskin nişancı düğmesi ve ayarlanabilir bir kaydırma tekerleği vardır.

Westinghouse, oyun monitörleriyle ilişkilendirdiğiniz ilk isim olmayabilir, ancak bu 32 inçlik panel inanılmaz bir değer sunuyor. Tipik olarak 299,99 ABD Doları, Newegg bu monitörü sadece 229,99 ABD Dolarına indirdi. 1440p çözünürlüğe ve 144Hz yenileme hızına sahip bu model, fiyatı neredeyse iki katı olan diğer oyun monitörleriyle aynı özellikleri paylaşıyor. Westinghouse Oyun Monitörü, AMD grafik kartlarıyla ekran yırtılmasını azaltmaya yardımcı olmak için AMD FreeSync özelliğine de sahiptir ve bağlantı noktaları açısından, bir çift HDMI bağlantısı, tek bir Display Port girişi ve 3,5 mm ses jakı elde edersiniz. Monitör VESA montajlarıyla uyumludur ve birlikte verilen stand hem yükseklik hem de eğim ayarlanabilir.

Westinghouse 32 inç oyun monitörü

Westinghouse’dan birçok harika özelliğe sahip düz panel 32 inç ekonomik oyun monitörü. Bu model 1440p çözünürlüğe, 144Hz yenileme hızına sahiptir ve AMD FreeSync uyumludur.

İyi bir web kamerası veya yalnızca kendi özel aydınlatmasıyla donatılmış bir web kamerası için pazardaysanız, Razer Kiyo şu anda Amazon’daki en düşük fiyatı olan 60.99 $’a kadar indirimli. Özellikler, 1080p’de 30 fps veya 720p’de 60 fps yakalayabilen, 100 doların altındaki bağımsız bir web kamerası için oldukça standarttır. Bununla birlikte, bu web kamerasının göze çarpan özelliği, düşük ışık koşullarında veya eşit olmayan ışıktan muzdarip herhangi bir yerde çok yardımcı olabilecek yerleşik halka ışığıdır. Hemen hemen tüm Razer çevre birimleri gibi, Kiyo da alan derinliği ve aydınlatma sıcaklığı gibi şeylere ince ayar yapmanızı sağlayan Synapse yazılımıyla uyumludur.

Razer Kiyo

Razer’ın Kiyo web kamerası, saniyede 30 kare hızında 1080p çözünürlüğü veya saniyede 60 kare hızında 720p çözünürlüğü destekler. Ancak en ilginç özelliği, akış sırasında veya görüntülü aramalar sırasında sizi aydınlatabilen yerleşik halka ışığıdır.

Cazip bulabileceğiniz daha fazla oyun fırsatı

  • Walmart, dahil olmak üzere birçok dijital Nintendo Switch oyununda indirim yapıyor. Tetris Etkisi: Bağlı (39.99$’dan 26.79$’a düştü), Mario Tenis Asları (59,99$’dan 41,99$’a düştü), Shin Megami Tensei V (59,99$’dan 41,99$’a düştü), Eşek Kong Ülkesi: Tropikal Dondurma (59,99$’dan 41,99$’a düştü) ve daha fazlası.

  • ISS tarafından sağlanan modem (her ay ödünç veriyor olabilirsiniz), ödediğiniz indirme ve yükleme hızlarını engelliyor olabilir. Arris’in Surfboard SB6183 DOCSIS 3.0 modemi, Xfinity, Cox ve Spectrum internet desteğine sahiptir (Arris, çoğu ABD kablo sağlayıcısıyla uyumlu olduğunu söylüyor) ve ihtiyaçlarınız için çok uygun olabilir. 683Mbps’ye kadar indirme ve 131Mbps’ye kadar yükleme sunar. Normalde 80 dolar, Amazon’da 54,99 dolar.
  • Geçen hafta bu büyük anlaşmayı vurguladık, ancak Halka Fit Macera Nintendo Switch için Amazon’da hala 54,99 $ (normalde 79,99 $).

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.