Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Bir GDC anketine göre birçok oyun geliştiricisi de NFT’lerden nefret ediyor

Bir GDC anketine göre birçok oyun geliştiricisi de NFT’lerden nefret ediyor

NFT’ler, son zamanlarda video oyun endüstrisinde tartışmalı bir konu olmuştur. Hayranlar iyi tepki vermedi Ubisoft’un NFT planları, ve haykırış NFT’ler STALKER 2: Çernobil’in Kalbi o kadar şiddetliydi ki oyunun geliştiricileri onları tamamen iptal et. Ancak yeni teknolojiye şüpheyle yaklaşanlar sadece video oyunu hayranları değil; Perşembe günü yayınlanan Oyun Geliştiricileri Konferansı yıllık anketine göre, birçok oyun geliştiricisi benzer şekilde güçlü duygulara sahip.

Ankette, “Oyunlarda kripto para birimi veya NFT olasılığı hakkında ne hissettikleri sorulduğunda, birkaç kişi bunu ‘oyunun geleceği’ olarak adlandırdı” dedi. “Ancak, yanıt verenlerin büyük bir çoğunluğu, dolandırıcılık potansiyellerini, genel para kazanma endişelerini ve çevresel etkilerini belirterek her iki uygulamaya da karşı çıktı.”

Doğrudan geliştiricilerden gelen birçok alıntı çok can sıkıcıydı. Biri, “Bunun nasıl bir piramit şeması olarak tanımlanmadığı beni aşar” diye yazdı. Bir başkası, “Birinin jpeg’e ‘sahip olduğunu’ doğrulamak için bir yağmur ormanının yakılmasını onaylamamayı tercih ederim” dedi. “Yak onları yere. Bunlara karışan herkesi yasaklayın. Şu anda bir NFT şirketinde çalışıyorum ve ondan uzaklaşmak için işi bırakıyorum” dedi.

Hepsi bu kadar kritik değildi. Kripto para birimi / NFT’ler “geleceğin dalgası” olarak adlandırılan olumlu bir yanıt. Ancak anketin verilerine göre, katılımcıların yüzde 70’i stüdyolarının NFT’lere ilgi duymadığını söyledi ve bu da yakın gelecekte çok fazla oyun NFT’si görmeyeceğimizi gösterebilir.

Anket ayrıca, işçiler olarak ön plana çıkan bir konu olan sektörde sendikalaşmaya artan desteği gösterdi. Activision Blizzard’ı protesto etti ve Vodeo Games organize ettikten sonra Kuzey Amerika’da ilk sertifikalı video oyun stüdyosu birliği. Ankete katılanların yüzde elli beşi, oyun endüstrisi çalışanlarının sendikalaşması gerektiğini söyledi – GDC’nin anketi gerçekleştirdiği 10 yıldaki en yüksek miktar ve 2021’de yüzde 51’di – ve yüzde 23’ü sendikalaşma hakkında görüşmelerin çalıştıkları yerde gerçekleştiğini söyledi. Sadece yüzde 18’i endüstrinin gerçekten sendikalaşacağına inanırken, yüzde 36’sı şirketlerinin sendika görüşmelerini desteklediğini söyledi.

Bununla birlikte, ankete göre stüdyoların toksisiteyle mücadele etmek için hala yapacak çok işi var. Ankete katılanların yalnızca yüzde 38’i şirketlerinin “sektörde suistimal ve toksisitenin nasıl ele alındığı hakkında bir konuşma başlatmak için kendilerine ulaştığını” söyledi, bu da yüzde 62’nin bunu yaptığı anlamına geliyor. olumsuzluk. Ankete katılanlardan alınan alıntılardan bazıları son derece kritikti ve diğer şeylerin yanı sıra şirket yanıtlarını “ılık dudak hizmeti” ve “ne yazık ki yetersiz” olarak nitelendirdi. Bazıları şirketlerinin eylemleri hakkında olumlu şeyler söylese de, anket verileri geliştiricilerin daha fazla iş yapılması gerektiğini düşündüklerini gösteriyor.

GDC, anketi önümüzdeki günlerden yaklaşık iki ay önce yayınlıyor. fiziksel GDC 2022 konferansı. COVID-19 vakalarındaki son artışa rağmen, etkinliğin 21-25 Mart tarihleri ​​arasında San Francisco’daki Moscone Center’da şahsen yapılması planlanıyor.

GDC’yi organize eden Informa Tech’in medya ve eğlenceden sorumlu başkan yardımcısı Katie Stern, “Güvenli olduğu ve bize izin verildiği sürece bir etkinliğe bizzat katılmaya kararlıyız” dedi. Sınır bir röportajda. Konferansa gitmek için, katılımcılar olmalıdır aşılanmış ve 14 Eylül 2021’de veya daha önce tamamlanmış ilk aşılama yapıldıysa destekleyici aşı yapıldı. Katılımcıların ayrıca maske takmaları gerekecektir.

Stern, GDC’nin 15.000 ila 17.000 arasında katılımcı beklediğini söyledi. 2019 yılında 29.000 kişi katıldı, en son kişisel bir GDC gösterisi vardı. DICE Zirvesi’nin de gerçekleşmesi planlanıyor Şubat ayında şahsen, rağmen E3 bu yıl yüz yüze bir konferans olmayacak.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.