Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Bilgisayarınızın sesini arttırmak için en iyi uygulamalar

Bilgisayarınızın sesini arttırmak için en iyi uygulamalar


Çoğu kişi bilgisayardan dizi, film veya video izlediğinizde ya da müzik dinlediğinizde bilgisayarınızın sesinin az çıkmasından rahatsızlık duyabilirsiniz. Aynı zamanda günümüzde genellikle yeni model bilgisayarların ses kalitesinin eski modeller kadar iyi olmadığını görmek mümkündür. Bu nedenle diğer bilgisayar modelleriyle aynı hissi elde etmek için bir ses geliştiricisine ya da uygulamaya ihtiyacınız olur.

Bu tarz durumlarda ise bilgisayar kullanıcılarının aklına laptop ses yükseltme programı geliyor. İşinize yarayacak uygulama ve programlar, cihazınızın sesini arttırarak sizlere keyifli dakikalar sunuyor. Bu yazımızda da kaliteyi bozmadan ses seviyesini üst düzeye çıkarmak isteyenler için en iyi uygulamaları derledik.

Bilgisayarınızın sesini arttıracak en iyi uygulamalar

Ses arttırıcı uygulamalar, sesin kalitesini ve seviyesini yükseltmeye yardımcı olur. Aynı zamanda ses efektlerini de geliştirir. Bu uygulamalar sayesinde ek hoparlör almanıza gerek kalmıyor. Hoparlör yerine tercih edeceğiniz uygulamalar ses seviyesinin en iyi şekilde yükselmesini sağlar.

FxSound

En iyi ses arttırıcı uygulamalar arasında olan FxSound, sizlere yardımcı olacak ön ayarlara sahiptir. Uygulamanın en önemli özelliklerinden biri ihtiyacınıza göre özel efektler oluşturabilirsiniz. Hem ücretli hem de ücretsiz sürümü olan uygulama, ücretli sürümü için kullanıcılarına 7 günlük ücretsiz bir deneme sunar.

Fidelizer

Özellikle müzikseverler işin geliştirilen Fidelizer hem ücretli hem de ücretsiz sürümler sunar. Uygulama, Spotify, Youtube ve daha önce yüklemiş olduğunuz tüm müzik uygulamalarıyla uyumludur. 7 ayrı ses profili arasından da seçim yapmanızı sağlar.

Breakaway Audio Enhancer

Kolay arayüzü ve nedeniyle oldukça tercih edilen bir ses arttırıcı uygulamadır. Breakaway Audio Enhancer, sesin bozulmasını önleyen tepe sınırlayıcılara sahiptir. Aynı zamanda ses seviyesini düzelterek ve ses performansını kontrol ederek inanılmaz bir müzik deneyimini sizlere yaşatır. Uygulama, Windows işletim sistemlerinin çoğuyla uyumludur.

AudioRetoucher

AudioRetoucher, daha çok acemi bilgisayar kullanıcıları için geliştirilen bir uygulamadır. Kolay ve sade bir kullanıma sahip olmasıyla ses arttırma işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirmek mümkündür.

Boom3D

Asıl olarak iOS ve Mac için tasarlanmış olan Boom3D, elde ettiği başarı sonucunda uygulamayı Windows 10 için ücretsiz bir ses arttırıcı olarak tanıttı. Kulaklıklar ile uyumlu olması uygulamanın dikkat çeken özelliklerinden biridir. Sahip olduğu algoritma sayesinde pek çok ayarı otomatik olarak yapar ve sizlere en iyi kaliteyi sunar.

Shiftdelete
https://shiftdelete.net/bilgisayarinizin-sesini-arttirmak-icin-en-iyi-uygulamalar

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.