Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Biden yönetimi, 2030 yılına kadar ISS işbirliğini sürdürecek

Biden yönetimi, 2030 yılına kadar ISS işbirliğini sürdürecek

NASA, bugün yaptığı açıklamada, ABD’nin 2030 yılına kadar Uluslararası Uzay İstasyonu’ndaki diğer ülkelerin uzay programlarıyla çalışmaya devam edeceğini duyurdu. Bu, 2020’lerin sonlarında planlı bir ticari uzay istasyonuna (veya istasyonlara!) kesintisiz bir geçişe izin verecek.

ISS için fonlar zaten 2024’e kadar onaylandı. NASA yöneticisi Bill Nelson söyledi Sınır Mayıs ayında, 2030 yılına kadar ISS üzerinde çalışmaya devam etmek istediğini söyledi.

ISS’nin geleceği, Başkan Donald Trump yönetiminin 2025’te uzay istasyonuna verilen desteği sona erdirmeyi planladığı bir bütçe taslağı teklifinin 2018’de sorgulandı. Daha yakın zamanlarda, ABD ve Rusya arasındaki artan gerilim, birlikte çalışmak için gereken işbirliğini tehdit etti. ISS. Kasım ayında Rusya bir uyduyu havaya uçurarak Dünya’nın yörüngesinde tehlikeli bir enkaz bulutu oluşturdu.

Nelson yaptığı açıklamada, “ABD’nin büyüyen uluslararası ittifaklar ve uzayın barışçıl ve sorumlu kullanımı için kurallar ve normlar modellemesi konusunda dünyaya liderlik etmeye devam etmesi her zamankinden daha önemli” dedi.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.