Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Beyaz Saray, ABD eczanelerinde 400 milyon ücretsiz N95 maskesinin bulunacağını söyledi

Beyaz Saray, ABD eczanelerinde 400 milyon ücretsiz N95 maskesinin bulunacağını söyledi

ABD hükümeti, 400 milyon N95 yüz maskesini eczanelerde ve sağlık merkezlerinde ücretsiz olarak sunacak ve bunları Stratejik Ulusal Stoktan temin edecek. Beyaz Saray tweet attı Çarşamba günü.

Duyuru, Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezlerinden (CDC) çok geçmeden geldi. kabul edildi çoğu insan tarafından giyilen bez maskelerin, N95 maskeleri veya uluslararası eşdeğeri KN95 maskeleri kadar koronavirüs bulaşmasını önlemediğini. Bazı sağlık uzmanları, bez maskeler özellikle etkisizdir COVID-19’un son haftalarda enfeksiyon oranlarını daha da yükseğe çıkaran son derece bulaşıcı omikron varyantına karşı.

CDC’ye göre N95 maskeleri, kumaş maskelerden daha iyi filtrelemeye sahip ve diğer cerrahi olmayan maskelerden veya yüz kaplamalarından daha rahat oturan birkaç malzeme katmanından yapılmıştır.

ABD’li sağlık yetkililerinden N95 maskeleriyle ilgili mesajlar kafa karıştırıcı oldu, kısaca söylemek gerekirse. CDC ne zaman Nisan 2020’de yayınlanan yönergeler ABD’deki insanlara koronavirüsün bulaşmasını önlemek için yüzlerine “basit bez örtüler” takmalarını tavsiye etmek, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve akut hasta insanlar dışında maskelerin hiç gerekli olmadığı konusundaki önceki duruşunun tersiydi. Nisan 2020 kılavuzunun bir parçası olarak CDC, genel halkın cerrahi ve N95 maskelerini sağlık çalışanlarına ayırmak için kullanmaması gerektiğini vurguladı.

Beyaz Saray, ABD’den gelen yorum talebine hemen yanıt vermedi. Sınır Çarşamba günü, ancak Wall Street Dergisi raporlar Ücretsiz maskeler önümüzdeki haftadan itibaren eczanelerde ve toplum sağlığı merkezlerinde satışa sunulacak ve program Şubat ayı başlarında kişi başına üç maske ile tüm hızıyla devam edecek.

Ve Biden yönetiminin Amerikalıların posta yoluyla ücretsiz koronavirüs testleri sipariş etmeleri için hazır olacağına söz verdiği web sitesi: şimdi çalışıyor ve çalışıyorolmasına rağmen, bazı kullanıcılar testler sipariş etmeye çalışırken bildirilen sorunlar apartmanlara veya çok aileli konutlara teslim edilecek.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.