Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Bazı Halo Infinite oyuncuları ilk büyük turnuvada geliştirme kitlerini kullanmak zorunda

Bazı Halo Infinite oyuncuları ilk büyük turnuvada geliştirme kitlerini kullanmak zorunda

Görünüşe göre Microsoft, Xbox konsollarını satın almakta herkes kadar, ilk büyük oyundaki bazı oyuncular kadar sorun yaşıyor. Halo Sonsuz Kuzey Carolina, Raleigh’deki turnuva, Xbox Series X geliştirme kitlerinde oynamak zorunda kalıyor (aracılığıyla Kotaku). Oyun geliştirme kitleri, geliştiricilerin oyun oluşturmak için kullandığı ve resmi oyun turnuvalarında kullanılması bir yana, genellikle halka açık olmayan donanımlardan oluşur.

Tahir Hasandjekic, hale 343 Industries’deki e-spor ve izleyici lideri, turnuva başlamadan önce bir tweet göndererek bazı oyuncuları gerçek oyun yerine Xbox Series X geliştirme kitlerinde oynamaları gerektiği konusunda uyardı. Geliştirme kitlerinin “işlevsel olarak aynı olduğunu ve ‘Perakende’ modunda çalışacaklarını” belirtiyor. Oyuncular, standart konsolda oynayan diğer oyuncularla “tam olarak aynı deneyimi” yaşamaya devam edecek, ancak donanım açıkça çok farklı görünecek. Geliştirme kitlerinin kullanılmasının arkasındaki nedene gelince, Hasandjekic açıkça “küresel tedarik zinciri sıkıntısının gerçek olduğunu” açıklıyor.

Çip sıkıntısı, PC parçalarından, oyun konsollarından, araçlardan ve hatta ev aletlerinden her şeyi bulmayı zorlaştırdı. Eylül ayında Xbox patronu Phil Spencer, tedarik zinciri kısıtlamalarının gelecek yıla kadar sürebileceğini söyledi. Durum o kadar kötüye gitti ki, sadece Microsoft kendi konsollarına yetmek için mücadele etmekle kalmıyor, Apple’ın hizmetlerden sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Eddy Cue bile yeni bir Xbox alamıyor gibi görünüyor. Cue, Xbox konsol stoklarının yenilenmesiyle ilgili paylaşımlar yapan ve en yüksek bağlantılara sahip olmanın bile konsola erişiminizi garanti edemeyeceğini kanıtlayan bir Twitter hesabı olan @XboxStockAlerts’i takip etmeye başvurdu.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.