Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Batman’in en son fragmanı, Riddler’ı bir FaceTime trolü olarak tanıtıyor

Batman’in en son fragmanı, Riddler’ı bir FaceTime trolü olarak tanıtıyor

için yeni bir fragman Yarasaadam bize Catwoman’ın başıboş kediler için “şey”ine ve Riddler’ın FaceTime’a olan ilgisine dair bir fikir veriyor. Daha da cesur bir yaklaşım olarak vaat edilenler yarasa Adam Batman rolünde Robert Pattinson, Catwoman rolünde Zoë Kravitz ve Riddler rolünde Paul Dano rol alıyor.

Uygun bir şekilde “The Bat and the Cat” başlıklı iki buçuk dakikalık teaser, Bruce Wayne ile her zaman anlaşamıyor gibi görünen Selina Kyle arasındaki ilişkiyi vurguluyor. Bir sahnede Batman, Catwoman’ın evinde sahip olduğu kedilerin sayısı hakkında – görünüşe göre ilgili – yorum yapıyor ve bir sonraki sahnede ikili, düşük ışıklı bir ofiste fikir tartışması yapıyor. İkili, fragmanın sonunda bir araya geliyor ve ikisi de aynı kötü adamlarla savaşıyor.

Batman, Riddler’ın görüntülü aramasını cevaplar.
Resim Warner Bros. Pictures

En kurnaz kötü adamdan bahsetmiyorum bile yarasa Adam Evren, Riddler, bir FaceTime meraklısı gibi görünüyor – en azından düşmanlarını korkutmaya çalıştığı için. Batman, bilinmeyen bir kişiden gelen aramayı kabul ettikten sonra, ekranında, muhtemelen Riddler’ın hızla çerçeveye girdiği bir figürle birlikte, kireçli bir soru işareti simgesi belirir. Ayrı bir sahne, Riddler’ın tek bir göz küresi ile telefonunun kamerasına baktığını gösteriyor.

Aksiyon dolu fragman bize gelecek her şeyin tadına varmamızı sağlıyor Yarasaadam – Batmobile’de aksiyon dolu araba kovalamacaları, Batman ve Catwoman arasındaki olası bir romantizm ve Riddler’ın tuhaf FaceTime aramaları. Yarasaadam başlangıçta bu yıl piyasaya sürülmesi planlanıyordu, ancak pandeminin neden olduğu gecikmeler onu 4 Mart 2022’ye kadar erteledi.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.