Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Başka bir T-Mobile siber saldırısının müşteri bilgilerini ve SIM’leri açığa çıkardığı bildirildi

Başka bir T-Mobile siber saldırısının müşteri bilgilerini ve SIM’leri açığa çıkardığı bildirildi

T-Mobile, Ağustos ayında büyük bir veri ihlaliyle sarsıldıktan sonra başka bir siber saldırıya uğradı. Tarafından yayınlanan belgelere göre, bu sefer saldırganlar “az sayıda” müşterinin hesabına erişti. T-Mo Raporu.

Rapora göre, müşteriler ya bir SIM değiştirme saldırısının kurbanı oldular (birinin SMS destekli iki faktörlü kimlik doğrulamasını atlamasına izin verebilir), kişisel plan bilgilerinin ifşa olması veya her ikisinin birden. Belge, görüntülenen müşteriye özel ağ bilgilerinin, müşterilerin faturalandırma hesap adını, telefon ve hesap numarasını ve hesaplarına kaç satır eklendiği de dahil olmak üzere planlarıyla ilgili bilgileri içerebileceğini gösteriyor.

Bu yaz, taşıyıcı, bir veri ihlalinin, saldırganın sosyal güvenlik numaralarına, adlara ve doğum tarihlerine erişmesiyle yaklaşık 50 milyon müşterinin verilerini açığa çıkardığını doğruladı. (Bilgisayar korsanı olduğunu iddia eden bir kişi, şirketin güvenlik uygulamalarını “korkunç” olarak nitelendirdi.) Aralık ayındaki ihlalde açığa çıkan bilgilerin daha az hassas olduğu (ve belgeler, SIM’leri değiştirilen müşterilerin yeniden erişim kazandığını söylüyor) ve muhtemelen kapsam olarak geniş değildir. Müşterilerden, bildirim mektupları aldıklarını söyleyen yaygın raporlar bulamadık.

T-Mobile’ın destek hesabında görünüşte bir ihlal olduğunu doğruladı, Twitter’da insanlara yanıt vermek söylemek saldırı tarafından riske atılan bireylere yardım etmek için “derhal harekete geçildiğini” söyledi. şirket hemen cevap vermedi Sınıryorum isteği.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.