Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Başka bir güncelleme şu an işlemde – WordPress [Çözümü]

Başka bir güncelleme şu an işlemde – WordPress [Çözümü]


WordPress sitenizde “Halen devam eden başka bir güncelleme” hatası görüyor musunuz? Bu hata, WordPress’i güncellemenizi durdurur. Normalde otomatik olarak gitmeli. Ama eğer yapmazsa, bunun için kolay bir düzeltme var. Bu makalede, WordPress’te ‘Şu anda işlemde olan bir başka güncelleme’ hatasını nasıl düzelteceğinizi göstereceğiz.

Neden ‘Süreçte Bir Başka Güncelleme’ Hatası Oluşuyor?

Bu mesaj genellikle çekirdek bir WordPress güncelleştirmesi arka planda çalışırken ve bir kullanıcı başka bir güncelleştirme işlemini başlatmaya çalıştığında görünür .

Çekirdek güncelleme işlemi sırasında, WordPress otomatik olarak veritabanında bir güncelleme kilidi seçeneği ayarlar . Bu veritabanı seçeneği, web sitenizde aynı anda güncellemeleri çalıştırmanızı engeller.

Bu mesaj 15 dakika içinde veya güncelleme işlemi bittiğinde otomatik olarak yok olmaya ayarlıdır. Ancak, bu mesaja takılırsanız veya beklemek istemiyorsanız, manuel olarak sıfırlayabilirsiniz.

WordPress’te ‘Şu anda işlemde olan bir başka güncelleme’ hatasını nasıl düzelteceğimize bir göz atalım.

Proses Hatalarında Başka Bir Güncellemeyi Düzeltmek

‘Sürecinde başka bir güncelleme’ mesajından hızlıca kurtulmak için, WordPress veritabanınızdan core_updater.lock seçeneğini silmeniz gerekir. Bunu iki farklı yöntem kullanarak nasıl yapacağınızı göstereceğiz. Sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Yöntem 1: bir eklenti kullanarak işlem hatası başka bir güncelleştirme düzeltin.

Yapmanız gereken ilk şey, Başka Bir Güncellemede İlerlemeyi Güncelleeklentisini kurmak ve etkinleştirmektir . 

Etkinleştirme sırasında, Ayarlar »Devam Edecek Diğer Güncellemeyi Düzeltme sayfasını ziyaret etmeniz gerekir . Web sitenizdeki güncellemeler kilitliyse, düzeltmek için bir düğmeyi içeren bir mesaj görürsünüz:

Devam etmek için ‘WordPress Güncelleme Kilidini Onar’ düğmesine tıklayın.

Eklenti, veritabanınızdan WordPress çekirdek güncelleme kilidi seçeneğini siler ve böyle bir başarı mesajı görürsünüz:

Yöntem 2. İşlemdeki Başka Bir Güncelleştirmeyi El ile Düzeltme

Bu yöntem , WordPress veritabanınızda doğrudan bir sorguyu çalıştırmak için phpMyAdmin kullanmanız gerekir .

Öncelikle, WordPress hosting hesabınızın cPanel kontrol panelini ziyaret etmeniz gerekir . Veritabanı bölümü altında, phpMyAdmin simgesine tıklayın.

Daha sonra, phpMyAdmin’de WordPress veritabanınızı seçmeniz gerekiyor. Bu size WordPress veritabanınızın içindeki tüm tabloları gösterecektir. WordPress seçenekleri tablosunun yanındaki Gözat düğmesine tıklamanız gerekir (wp_options).

Bu size seçenekler tablosunun içindeki tüm satırları gösterecektir. Satırı ‘core_updater.lock’ seçenek adıyla bulmanız ve yanındaki silme düğmesine tıklamanız gerekir.

PhpMyAdmin şimdi satırı WordPress veritabanınızdan silecektir.

WordPress web sitenize geri dönebilir ve WordPress web sitenizi güncelleyerek devam edebilirsiniz.

Bu makalenin, WordPress sitenizdeki ‘İşlemdeki bir başka güncelleme’ hatasını düzeltmenize yardımcı olacağını umuyoruz. 

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.