Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Banjo-Kazooie bu hafta Nintendo donanımına geri döndü

Banjo-Kazooie bu hafta Nintendo donanımına geri döndü

Nintendo, Switch Online hizmetine gelecek bir sonraki oyunu duyurdu: Nintendo 64 platform oluşturma klasiği Banjo-Kazooie. Oyun, N64 ile ayrılmaz bir şekilde ilişkilidir – bulanık çizgi film grafikleri ve sevimli hayvan karakterleri olan bir koleksiyon oyunudur – ancak bu, Microsoft’un orijinal geliştiriciyi satın almasından bu yana Nintendo donanımında ilk kez oynayabileceğiniz anlamına gelecektir. 2002’de nadir.

Nadir, Game Boy Advance için birkaç yan ürün yayınladı, ancak son büyük Banjo-Kazooie oyun 2008’di Hırdavat Xbox 360 için. Bu oyunun yanı sıra orijinalin 360 bağlantı noktası Banjo-Kazooie ve devamı Banjo-Tooie, Game Pass aracılığıyla modern Xbox konsollarında ve adlı bir derlemede de mevcuttur. Nadir Tekrar Oynatma.

Banjo-Kazooie N64 ve Sega Genesis oyunlarını hizmete getiren Nintendo Switch Online’ın Genişletme Paketi aboneleri için Perşembe günü mevcut olacak. Dan beri Kağıt Mario Aralık ayında eklendi, Nintendo’nun ayda kabaca bir N64 oyunu eklemeyi planlıyor gibi görünüyor, bu tam olarak bir çıkış hızı değil, ancak bir değişiklik yapıyor. NES ve SNES derin kesimler birkaç ayda bir ortaya çıkıyordu. Umarım Nintendo, öykünmenin olduğundan daha iyi çalıştığından emin olabilir. önceki N64 başlıklarından bazıları.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.