Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Avrupa Parlamentosu, bazı hedefli reklamları yasaklamak için ilk teklifi onayladı

Avrupa Parlamentosu, bazı hedefli reklamları yasaklamak için ilk teklifi onayladı

Perşembe günü, Avrupa Parlamentosu onay için oy kullandı Big Tech’in istilacı reklamcılık uygulamalarını engellemeyi amaçlayan bir yasa tasarısının ilk taslağı (aracılığıyla Bloomberg). Parlamento, taslağı 530 kabul, 78 aleyhte ve 80 devamsızlıkla kabul etti.

bu Dijital Hizmetler Yasası, hangisiydi ilk kez 2020’de tanıtıldı, Google, Amazon ve Meta’ya ait Facebook gibi platformların cinsel yönelim, ırk ve din gibi hassas bilgileri hedeflenen reklamlar için kullanmasını önleyecektir. Kullanıcılara izlemeyi kolayca devre dışı bırakma yeteneği verecek hizmetler gerektirecek ve platformlara, nefret söylemi veya sahte ürünler de dahil olmak üzere yasa dışı içerik ve ürünleri çevrimiçi olarak kaldırmaları için baskı yapacak.

Hollandalı politikacı ve Parlamento üyesi Paul Tang Twitter’da “Büyük bir çoğunlukla Avrupa Parlamentosu Dijital Hizmetler Yasasını kabul etti” dedi. “Soldan sağa destekle büyük bir galibiyet.”

Onaylanan teklif ayrıca şu iki kuralı içerir: Parlamento geçen ay kabul etti: hem reşit olmayanlar için hedeflenen reklamların yasaklanması hem de karanlık desenler, bazı platformların kullanıcıları verilerini paylaşmayı kabul etmeleri için kandırmak için kullandığı bir uygulama. Bu politikaları ihlal eden herhangi bir şirket, küresel gelirinin yüzde altısına kadar para cezasıyla karşı karşıya kalabilir.

tarafından belirtildiği gibi Bloomberg, Dijital Hizmetler Yasası’nın üstesinden gelmesi gereken daha çok engel var; Avrupa Konseyi ile müzakereler 31 Ocak’ta başlayacak. ABD Demokratları geçen hafta benzer bir yasa tasarısı sundular, bu da geçerse hedefli reklamları yasaklar.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.