Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

AT&T’nin yeni 5 ve 2 gig fiber interneti burada, ayda 110 dolardan başlıyor

AT&T’nin yeni 5 ve 2 gig fiber interneti burada, ayda 110 dolardan başlıyor

AT&T, 2Gbps ve 5Gbps’yi piyasaya sürüyor onun için hız katmanları fiber optik internet seçeneği. Şirket, yeni ve mevcut AT&T Fiber müşterilerinin yakında bu çok amaçlı bağlantılardan yararlanabileceklerini söylediği Life Gigified etkinliğini başlatacağını duyurdu.

Multi-gig’in ne olduğunu bilmiyorsanız, 1Gbps’den daha yüksek hızlar sunan tek bir bağlantı anlamına gelir. Ve bu bir fiber optik bağlantı olduğu için bu hız iki yönlüdür. “Simetrik; yükleme ve indirme hızlarınız aynı.” AT&T’nin teknoloji operasyonlarından sorumlu başkan yardımcısı Chris Sambar, bir röportajda şunları söyledi: Sınır.

AT&T’nin yeni çoklu kullanım hızları, “optimum” performans için Wi-Fi 6 teknolojisine ihtiyaç duyar; bu, muhtemelen bunu yapmak isteyeceğiniz anlamına gelir. yönlendiricinizi yükseltin. Ama Sambar söyledi Sınır müşterilerine multi-gig ve Wi-Fi 6 özellikli BGW320 ağ geçidi fiber optik hizmetine kaydolduğunuzda, yeni ekipman satın almanıza gerek kalmaz. AT&T sonunda daha da yüksek hızlar sunabilir; şirket, laboratuvar ortamında 10Gbps hıza ulaştığını söylüyor.

2Gbps plan 110$/ay, 5Gbps plan ise 180$/ay olarak fiyatlandırılır. Ancak iş planları, 2Gbps için ayda 225$ ve 5Gbps için ayda 395$’dan biraz daha pahalıya mal olacak. AT&T ayrıca tüm Fiber planları için ekipman ücretlerini, yıllık sözleşmeleri, veri sınırlarını ve yeni müşteriler için 12 aylık fiyat artışlarını ortadan kaldıracağını söylediği “doğrudan fiyatlandırma” sunuyor. Yeni planları ücretsiz bir HBO Max aboneliği ile birlikte gelir. Aktif Zırh, AT&T’nin siber güvenlik hizmeti.

Bu yeni hız kademeleri, Los Angeles, San Francisco ve Dallas dahil olmak üzere 70’in üzerinde metro alanında kullanılabilecek. AT&T şu anda fiber optik ağını sunuyor ABD’nin Güney, Ortabatı ve Batı bölgelerine yayılmış şehirlerin yakınında, ancak hizmet ağını 2025 yılına kadar 30 milyon müşteriye genişletmeyi planlıyor. Sambar, çoklu gig hızlarını destekleyen konumların hem 2Gbps hem de 5Gbps’ye erişebileceğini söylüyor. planlar.

Daha önce AT&T’nin fiber optik hızları 300Mbps ile 1Gbps arasında değişiyordu. Çoklu konser alanına geçişi takip ediyor Google Fiber’in 2Gbps sunumu 2020’de ve Comcast’in 299 $ / ay için 3Gbps teklif. AT&T, yeni hızlar hakkında daha fazla bilgi sunuyor kendi sitesinde.

24 Ocak 13:20 ET Güncellemesi: AT&T’nin teknoloji operasyonlarından sorumlu başkan yardımcısı Chris Sambar’dan bir açıklama ve ek bağlam eklemek için güncellendi.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.