Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

AT&T, Dish ve T-Mobile daha fazla 5G spektrumuna milyarlarca dolar harcıyor

AT&T, Dish ve T-Mobile daha fazla 5G spektrumuna milyarlarca dolar harcıyor

AT&T, Dish ve T-Mobile, Federal İletişim Komisyonu (FCC) açık artırmasında 3,45 GHz ila 3,55 GHz orta aralıkta daha fazla 5G spektrum lisansı almak için milyarlarca dolar düşürdü. Wall Street Dergisi (WSJ).

AT&T 9 milyar dolarla en büyük harcama yapan ülke iken, Dish 7,3 milyar dolar harcadı ve T-Mobile 2,9 milyar dolarla onu takip etti. Verizon, açık artırmada özellikle yoktu. Light Reading’in sitesinde görebileceğiniz Three Forty-Five Spectrum gibi birkaç küçük oyuncu da listeye girdi.

Açık artırma resmi olarak Kasım ayında sona erdi, ancak FCC şimdiye kadar kazanan teklif sahiplerini kamuya açıklamadı (PDF). Toplam teklifler yaklaşık 22,5 milyar dolara ulaştı ve bu onu şimdiye kadarki en büyük üçüncü FCC spektrum açık artırması yaptı. Yalnızca geçen yılki 80 milyar $’lık C-bant açık artırması (yarısından fazlası Verizon tarafından sağlanmıştır) ve 2015’in 44,9 milyar ABD doları tutarındaki AWS-3 açık artırması, Sonraki TV (üzerinden Hafif Okuma).

Ancak, 3.45 GHz bandını kullanmaya gelince, Hafif Okuma şirketlerin, sinyaller yayınlama yeteneğine sahip baz istasyonlarına yeni radyolar yerleştirmek zorunda kalacaklarını söylüyor. C-bandını destekleyen akıllı telefonlar zaten bu bandı kullanabiliyor olabilir, Hafif Okuma Ayrıca, her ikisinin de mevcut 5G akıllı telefonların halihazırda kullandığı 3,3 GHz ila 4,2 GHz’i kapsayan 3. Nesil Ortaklık Projesi’nin (3GPP) n77 teknik standartları kapsamında yer aldığına dikkat çekiyor.

3.45GHz bandı C-bandına yakın çalışsa da, WSJ uçak ekipmanına müdahale etme olasılığının düşük olduğunu not eder. Verizon ve AT&T, Federal Havacılık İdaresi’nin (FAA) uçak güvenliği endişeleri nedeniyle sunumu iki kez ertelemesinin ardından, genişletilmiş 5G C-bant hizmetlerini 19 Ocak’ta dağıtmaya hazırlanıyor.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.