Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Aşırılık yanlılarının yeni özel medya politikasını kötüye kullandığı üzerine Twitter’ın hesapları yanlışlıkla askıya aldığı bildirildi

Aşırılık yanlılarının yeni özel medya politikasını kötüye kullandığı üzerine Twitter’ın hesapları yanlışlıkla askıya aldığı bildirildi

Twitter’ın, aşırı sağcıların platformun yeni özel medya politikasını istismar etmeye başlamasının ardından yanlışlıkla bir dizi hesabı askıya aldığı bildirildi. The Washington Post.

Platform o zamandan beri konuyla ilgili bir iç inceleme başlattı ve gerekli düzeltmeleri yaptı, Gönderi Notlar. Twitter’ın bireylerin, bunları içeren fotoğraf veya videoların indirilmesini talep etmelerine izin veren yeni politikası, nefret mitinglerinde çekilen fotoğraflarını kaldırmaya çalışan aşırı sağcı aktivistlerin hedefi haline geldi. Bu, bir sonraki platform başlangıçta dedi kuralın Twitter’ın “kadınları, aktivistleri, muhalifleri ve azınlık topluluklarının üyelerini” orantısız bir şekilde etkilediğini söylediği “medyanın özel bireyleri taciz etmek, yakınlaşmak ve kimliklerini ifşa etmek için kötüye kullanılmasını engellemek” için konduğunu söyledi.

Gibi Gönderi notlar, aşırılık yanlıları Twitter’ın yeni sistemini piyasaya sürdükten kısa bir süre sonra kötüye kullanmaya başladılar. Aşırı sağcı aktivistlerin Telegram ve Gab gibi hizmetleri, nefret mitinglerinde beyaz üstünlükçüleri ifşa etmek ve takip etmek için çalışan aşırılık karşıtı hesaplara karşı örgütlenmek için kullandıkları bildiriliyor – bu hesapları askıya almaya ve kişisel fotoğraflarını kaldırmaya çalıştılar (aracılığıyla The Washington Post).

Gibi Gönderi bazı aşırılık yanlısı araştırmacılar, Twitter’ın politikayı başlattığı gün hesaplarının platformun kurallarını ihlal ettiği için askıya alındığını “tanınan gizlilik yasasına sahip bir ülkeden bir bireyin medyasını yayınlamaya karşı” öğrendiğine işaret ediyor. Bir açıklamada The Washington Post, Twitter sözcüsü Trenton Kennedy’nin çıkışa, şirketin “önemli miktarda” yanlış raporla vurulduğunu ve bunun sonucunda “bir düzine hatalı askıya alma” ile sonuçlandığını söylediği bildirildi.

Twitter, özellikle başkalarının fotoğraflarını çevrimiçi yayınlamak için meşru bir nedeni olan gazeteciler veya diğer kullanıcılar üzerinde doğurabileceği sonuçlar nedeniyle, yeni politikasının belirsiz ifade edilmesi nedeniyle eleştirilerle karşı karşıya kaldı. Özelliğin lansman gününde bir konu başlığında, Twitter dedi “görüntünün herkese açık olup olmadığını ve/veya gazeteciler tarafından kapsanıp kapsanmadığını dikkate alacağını” ve “insanların halka açık etkinliklere (büyük ölçekli protestolar, spor etkinlikleri vb.) katıldığını gösteren görüntülerin/videoların genellikle bu politikayı ihlal etmeyeceğini” söyledi.

Twitter’ın bu politikayı açıklığa kavuşturmak için adımlar atıp atmadığı ve platformda ne tür kişisel fotoğrafların olup olmadığını özellikle özetleyip özetlemeyeceği belirsizliğini koruyor. The Verge yorum isteğiyle Twitter’a ulaştı, ancak hemen geri dönmedi.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.