Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Artık yeni yıllık planlarla YouTube Premium ve Music Premium’da yılda 20-36 dolar tasarruf edebilirsiniz

Artık yeni yıllık planlarla YouTube Premium ve Music Premium’da yılda 20-36 dolar tasarruf edebilirsiniz

Reklamsız izlemenizi ve dinlemenizi sağlayan YouTube Premium ve Music Premium’un yeni veya mevcut bir kullanıcısıysanız, şunları kullanarak yılda 36 ABD dolarına kadar tasarruf edebilirsiniz. Google’ın yeni yıllık planları, olarak 9to5Google raporlar. Şu andan itibaren 23 Ocak Pazar gününe kadar, kullanıcılar promosyon oranıyla ekstra indirim alabilir, ancak yeni yıllık planlar her iki şekilde de mevcut aylık ücretten daha ucuza mal olur.

YouTube Premium’un yeni yıllık planı şu anda 107,99$’a satıyor, yani şu anki aylık 143,88$ fiyatıyla bir yıl için ödeyeceğinizden yaklaşık 36$ daha az.

İçin YouTube Premium Müzik Aboneler için, yıllık ücret şu anda 89,99 ABD Dolarıdır, ancak Pazar gününden sonra 119,88 ABD Doları olarak fiyatlandırılacaktır – aylık ödemeye kıyasla hala yaklaşık 30 ABD Doları tasarruf.

Kullanıcılar yine de aylık abonelik için kaydolabilirler – daha önce olduğu gibi aynı fiyatla YouTube Premium için 11.99 dolar ve YouTube Music Premium için 9,99 dolar. Her iki hizmet de yeni kullanıcılar için kullanıcıdan tüm ay için ücret alınmadan önce 7 günlük ücretsiz deneme süresi sunar.

Yıllık abonelik, YouTube Music Premium kullanıcıları için tek ve bitmiş bir seçenek sunsa da, daha eski ve daha ucuz bir plana geçmişseniz bu bir anlam ifade etmeyebilir. YouTube Music için şu anda ayda 9,99 ABD doları ödüyorsanız yıllık plan için 11 sent daha fazla ödüyorsunuz ve hala eski 7,99 ABD doları planınız varsa bu daha da kötü bir anlaşma. 9to5Google raporlar.

Yıllık bir planla, her iki hizmet için de önceden ödeme yapmanız gerekir ve YouTube, bir yılın sonunda otomatik olarak yenilenmeyeceğini söylüyor. Mevcut aboneler için, hak kazanmak için planınızı değiştirmeniz gerekebilir: Bu, aile ve öğrenci planlarına sahip olanlar için mevcut değildir ve aylık abonelikleri olan mevcut bireysel kullanıcıların, yıllık hizmeti satın alabilmeleri için mevcut planlarını iptal etmeleri gerekir. Planlar ayrıca yalnızca ABD, Kanada, Meksika, Brezilya, Rusya, Türkiye, Almanya, Tayland, Hindistan ve Japonya’da mevcuttur.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.