Kaydol

Flood göndermek, insanların floodlarını okumak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal Floodlar ve Flood Yanıtları Motorumuza kaydolun.

Oturum aç

Flood göndermek, insanların floodlarını okumak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal Floodlar ve Flood Yanıtları Motorumuza giriş yapın.

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

3 ve kadim dostu 1 olan sj'yi rakamla giriniz. ( 31 )

Üzgünüz, Flood yazma yetkiniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Apple’ın uzun süredir devam eden VR / AR kulaklığı 2023’e kadar çıkmayabilir

Apple’ın uzun süredir devam eden VR / AR kulaklığı 2023’e kadar çıkmayabilir

Apple’ın bir tür sanal gerçeklik/artırılmış gerçeklik kulaklığı çıkardığına dair söylentiler yıllardır ortalıkta dolaşıyordu. Raporlar, şirketin ilk karma gerçeklik kulaklığı için olası bir 2022 sürümünün piyasaya sürüleceğini belirtse de, cihaz bazı geliştirme engellerine çarpıyor ve 2023’e kadar piyasaya çıkmayabilir. Bloomberg.

Apple, kulaklığı bu yılki Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı’nda tanıtmayı planladı, ancak “aşırı ısınma, kameralar ve yazılımla ilgili geliştirme zorlukları yolda kalmayı zorlaştırdı” Bloomberg raporlar. Sorunlar, açıklamanın yıl sonunda – hatta daha sonra – kulaklığın 2023’te satışa çıkmasıyla gerçekleşebileceği anlamına geliyor. Ve görünüşe göre Apple, bir noktada cihazı daha da erken ortaya çıkarmayı planlamıştı; Bloomberg şirketin 2021’de duyurmak ve 2022’de göndermek istediğini bildirdi.

Apple, yorum talebine hemen yanıt vermedi.

Bu ilk kulaklığın, Apple’ın 2.000 doların üzerindeki fiyatları göz önünde bulundurarak üst düzey olması bekleniyor. Bloomberg iki işlemciye sahip olacağını ve en az birinin şirketin yenilenen MacBook Pro’larında bulunan yeni M1 Pro çipiyle “eşit” olacağını söylüyor. Analist Ming-chi Kuo ayrıca cihazın iki çipe sahip olacağını ve biri M1’e bitişik olacağını bildirdi. Önceki raporlar, kulaklığın diğer gelişmiş bileşenlerin yanı sıra iki adet 4K OLED mikro ekrana, el takibi için 3D sensörlere sahip olacağını ve bunların hepsinin söylentili yüksek fiyata katkıda bulunabileceğini söyledi.

Apple ayrıca hala bir dizi AR gözlüğü üzerinde çalışıyor, ancak bunlar çok uzakta olabilir. Şirket onları “bu on yılın sonunda” tanıtmayı planlıyor. Bloomberg raporlar.

Benzer Yazılar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.