Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Apple’ın Meta’nın AR halkla ilişkiler başkanını işe aldığı bildiriliyor

Apple’ın Meta’nın AR halkla ilişkiler başkanını işe aldığı bildiriliyor

Apple’ın artırılmış gerçeklik (AR) ürünleri için Meta’nın iletişim ve halkla ilişkiler sorumlusu Andrea Schubert’i işe aldığı bildirildi. Bloomberg muhabir Mark Gurman, Açık haber bülteni. Schubert’in LinkedIn sayfası, yaklaşık altı yıldır Meta için çalıştığını gösteriyor.

Gurman, “Oculus ile Meta, kulaklıklarda pazar lideri oldu, bu nedenle Apple lansmanına yaklaşırken böyle bir kiralama mantıklı” diye açıklıyor. Bu yıl hem Kara Cuma hem de Siber Pazartesi’de Meta’nın Oculus Quest 2’si en çok satan ürünlerden biriydi. Meta’nın Oculus uygulamasının Noel Günü’nde ABD’deki App Store’da zirveye yerleştiğinden ve bugün Google Play mağazasında bir numaralı ücretsiz uygulama haline geldiğinden bahsetmiyorum bile; bu, önemli sayıda insanın bu tatilde kulaklığı hediye olarak aldığını gösteren potansiyel bir işaret.

Söylentiler, Apple’ın AR/VR kulaklığı etrafında dönmeye devam ederken, Apple ürün hakkında ağzı sıkı olmaya devam ediyor. Bloomberg Daha önce kulaklığın 3.000 dolara mal olabileceğini ve el takibi için 3D sensörlerle birlikte 8K ekranlarla gelebileceğini bildirmişti. Mikrofonlu kulaklık seti ayrıca, işlemci ağırlıklı görevler için bağlı bir iPhone veya Mac’e güvenmek zorunda kalabilir. Bununla birlikte, Apple’ın söylentili kulaklığı resmi olarak örtbas etmesi için çok fazla beklememiz gerekmeyebilir. Apple analisti Ming-Chi Kuo, karma gerçeklik kulaklığının 2022’de piyasaya çıkabileceğini tahmin ediyor.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.