Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Apple’ın AR kulaklığının el takibi için 3D sensörler kullandığı bildirildi

Apple’ın AR kulaklığının el takibi için 3D sensörler kullandığı bildirildi

Apple’ın yaygın olarak söylenti yaklaşan karma gerçeklik kulaklık gelişmiş el izleme için 3D sensörleri kullanacak, analist Ming-chi Kuo göre, kim en son araştırma notu tarafından rapor edilmiştir MacRumors ve 9to5Mac. Kulaklığın, iPhone’un tek ünitesine kıyasla dört set 3D sensöre sahip olduğu ve bunun şu anda Face ID için kullanılan TrueDepth kamera dizisinden daha fazla doğruluk vermesi gerektiği söyleniyor.

Kuo’ya göre, yapılandırılmış ışık sensörleri, Face ID’nin Animoji oluşturmak için yüz ifadelerini nasıl çözebildiğiyle karşılaştırılabilir, ellerdeki “dinamik ayrıntı değişiminin” yanı sıra nesneleri de algılayabiliyor. “El hareketinin ayrıntılarını yakalamak daha sezgisel ve canlı bir insan-makine kullanıcı arayüzü sağlayabilir,” diye yazıyor ve sensörler yumruğunuzun artık sıkıldığını algıladıktan sonra elinizdeki sanal bir balonun uçup kaçtığını örnek veriyor. Kuo, sensörlerin nesneleri iPhone’un Face ID’sinden yüzde 200’e kadar daha uzaktan algılayabileceklerine inanıyor.

Meta’nın Quest kulaklıkları el takibi yapabiliyor, ancak platformun temel bir özelliği değil ve geleneksel tek renkli kameralara dayanıyor. Kuo’nun notunda Apple’ın kulaklığının el takibinin yanı sıra fiziksel kontrol cihazlarını kullanıp kullanmayacağından bahsedilmiyor. Bloomberg Ocak ayında Apple’ın cihaz için el takibini test ettiğini bildirdi.

Kuo ayrıca bu hafta Apple’ın ilk kulaklığının ardından neler olabileceğine dair bazı detaylar verdi. İlk modelin yaklaşık 300-400 gram (~0.66-0.88lbs) ağırlığında olmasını beklerken, güncellenmiş bir pil sistemine ve daha hızlı işlemciye sahip “önemli ölçüde daha hafif” bir ikinci nesil modelin 2024 için planlandığı söyleniyor. Kuo’ya göre ilk model gelecek yıl bir ara gelecek ve Apple’ın 2023’te yaklaşık üç milyon adet satmasını beklediği bildiriliyor. Bu, ilk ürünün pahalı olabileceğini ve erken benimseyenleri hedefleyebileceğini göstermektedir.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.