Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Apple ve T-Mobile, iOS 15.2’nin iCloud Private Relay’i kapatmadığını söylüyor

Apple ve T-Mobile, iOS 15.2’nin iCloud Private Relay’i kapatmadığını söylüyor

Apple, bazı iPhone sahiplerinin hücresel ağlarda iCloud Private Relay özelliğini kullanırken karşılaştığı zorlukların arkasında geçen ayki iOS 15.2 güncellemesinin olduğunu reddetti. Bu haftanın başlarında Verizon, AT&T ve T-Mobile, VPN benzeri özelliği engellemediklerini söyledi, ancak T-Mobile, iOS 15.2’nin varsayılan olarak kapattığını belirlediğini iddia etti.

Şimdi Apple durumun böyle olmadığını söylüyor. İCloud ayarlarındaki dili netleştiren güncellenmiş bir iOS 15.3 beta sürümünü yayınladıktan sonra, Apple bir açıklama yayınladı. 9to5Mac iOS 15.2’nin sorun olmadığını söyleyerek. Açıklamada, “iOS 15.2’deki iCloud Private Relay’de, özelliği devre dışı bırakacak hiçbir değişiklik yapılmadı” deniyor. “Kullanıcıların, cihazlarında veya belirli bir ağ için Özel Aktarmanın etkinleştirilip etkinleştirilmediğini görmek için Ayarlarını kontrol etmeleri önerilir.”

T-Mobile de takip etti 9to5Mac iOS 15.2’nin özelliği kapatmadığını söylemek için. Taşıyıcı yaptığı açıklamada, “Apple, iOS 15.2’ye güncelleme yaptıklarında müşterilerin ayarlarını değiştirmiyor” diyor. “Müşteriler, daha önce Hücresel Veri Seçenekleri Ayarlarında iCloud Özel Geçişini veya IP Adresi İzlemeyi Sınırla’yı kapattıysalar bir hata mesajı görebilirler.”

Tüm bu karışıklığa neyin neden olduğu hala tam olarak net değil, ancak operatörler iCloud Private Relay’i engellemediklerini söylüyorlar (içerik filtreleme hizmetlerini içeren bazı T-Mobile planları hariç), bu nedenle hücresel ayarlarınızı iki kez kontrol etmeye değer. her şeyin olması gerektiği gibi olduğundan emin olun. iOS 15.3’ün genel sürümü çıktıktan sonra, ayarlardaki dil, hücre planınızın özelliği desteklemediğini doğrudan söylemez.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.