Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Apple, tüm ABD perakende mağazalarında tekrar maske talep ediyor

Apple, tüm ABD perakende mağazalarında tekrar maske talep ediyor

Apple, müşterilerinin tüm ABD perakende mağazalarında maske takmasını zorunlu kılıyor. bildirildiğine göre konumlarının yaklaşık yarısı için yetkiyi geri aldı. bir e-postada Sınır, şirket, “birçok toplulukta artan vakaların ortasında, artık tüm müşterilerimizin mağazalarımızı ziyaret ederken maske takarak ekip üyelerimize katılmasını şart koşuyoruz” dedi.

Pandeminin çoğu boyunca çalışanların maske takması zorunlu olsa da müşterilerin her zaman maske takması gerekmedi ve bu da bazı Apple mağazalarında salgınlara yol açtı. BloombergMark Gürman ayrıca raporlar bazı yerlerde doluluk limiti olacak.

Apple’ın mevcut maske politikasının, artan aşılama oranları ve azalan enfeksiyon oranlarının ardından bazı perakende mağazalarının bu şartı kaldırmasıyla Kasım ayı başlarında yürürlüğe girdiği bildirildi. Bu döngü, bu yaz olanların tekrarı gibi görünüyor – Apple, Haziran ayında bazı mağazalar için maske gereksinimlerini gevşetmeye başladı, ancak Temmuz ayında çoğu yerde maskeleri geri getirdi.

Destek aşıları yaygın olarak kullanılmaya başlasa bile, ABD’deki COVID enfeksiyonlarının sayısı tekrar arttığı için Apple bu gereksinimleri eski haline getiriyor.

Bu değişiklik, bu ayın başlarında Southlake, Teksas’taki bir Apple mağazasında yaygın bir salgının bildirilmesinden sonra da geldi. NBC News’e göre, bazı personelin (maske takması zorunlu olmayan) müşterilerin mağazaya “omuz omuza” tıkıldığını bildirdiği Kara Cuma’nın ardından, lokasyondaki 22 çalışanın COVID testi pozitif çıktı.

Apple da anlattı Sınır: “Koşulları düzenli olarak izliyoruz ve mağazalardaki sağlık önlemlerimizi müşterilerin ve çalışanların refahını desteklemek için ayarlayacağız.”

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.