Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Apple, sinsi AirTag’leri bulmaya yardımcı olmak için Android uygulamasını yayınladı

Apple, sinsi AirTag’leri bulmaya yardımcı olmak için Android uygulamasını yayınladı

Apple, şirketin Android kullanıcılarının AirTags’i veya Chipolo One Spot izleme etiketi (via) gibi diğer Find My uyumlu izleyicileri aramasına izin vereceğini söylediği Tracker Detect adlı bir uygulama yayınladı. CNET). Uygulamaya göre, sahiplerinden ayrılmış cihazları arar – herhangi bir şey bulursa, üzerinde bir ses çalmanıza izin verir, böylece onu bulabilirsiniz ve AirTag’in kime ait olduğunu ve gerekirse nasıl devre dışı bırakılacağını bulmanız konusunda talimatlar verecektir.

Apple, bu uygulamanın Haziran ayında geleceğini açıkladı ve Android kullanıcılarının bilgileri olmadan kullanılan potansiyel olarak kötü amaçlı izleyicileri bulmalarına izin vereceğini vaat etti. İOS’un aksine, bu uygulama sürekli olarak arka planda taramalar yapacak ve bir şey varsa sizi uyaracak gibi görünmüyor – bu tamamen manuel bir arama. İzleyici Algılama ayrıca bir Apple hesabına bağlı AirTag’leri izlemenize yardımcı olmaz, bu nedenle Android kullanıcılarına gerçekten yardımcı olmaz kullanmak AirTag’ler.

İzleyici Algılama ile manuel tarama yapabilirsiniz.

Apple yorum isteğine hemen yanıt vermedi The Verge, ama söylendi CNET uygulamanın “Android kullanıcılarına bir AirTag taraması yapma olanağı sağladığını veya bilgileri olmadan onlarla seyahat edebilecek Find My etkin öğe izleyicilerini desteklediğini” söyledi. Kullanıcılarımız ve sektör için gizlilik çıtasını yükseltiyoruz ve diğerlerinin de bunu takip edeceğini umuyoruz.”

En az iki tane için. Verge staffers, Tracker Detect cihazlarımızda bir Play Store aramasında görünmedi. Ancak, mağaza sayfasına giden bu bağlantıyı izleyerek yükleyebilirsiniz.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.