Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Apple M1 işlemcili daha büyük 12.9 inç iPad Pro’yu 899 $ karşılığında alın

Apple M1 işlemcili daha büyük 12.9 inç iPad Pro’yu 899 $ karşılığında alın

Tabletler dünyasında (henüz) 12.9 inçlik 2021 iPad Pro’daki Mini LED panelinden daha iyi bir ekran yok. Mini LED henüz çok yaygın olmasa da – CES 2022’de daha fazlasını duyurduğumuz halde – daha derin siyah seviyeleri, yüksek kontrast oranı ve yüksek parlaklık sağladığı için çekici. Ayrıca geleneksel bir LCD panelden daha pahalıdır, bu nedenle tasarruf edilen her dolar değerli olabilir.

Mini LED donanımlı iPad Pro’yu istiyorsanız, paylaşmak için sağlam bir indirimimiz var. Apple’ın Wi-Fi donanımlı temel 128 GB depolama yapılandırması 100 ABD dolarıdır. Bu model genellikle 1.099 dolara satılıyor, ancak Amazon onu gümüş renginde 999 dolara satıyor. 2021 iPad Pro aynı zamanda Apple’ın muhteşem M1 işlemcisini de içeriyor ve performansının yalnızca tüm bu pikselleri zorlamasını değil, aynı zamanda bunu hızla ve muhtemelen önümüzdeki yıllarda da bu şekilde kalması için yeterli performans boşluğu vaadiyle yapmasını sağlıyor. Daha fazla depolamayı tercih ederseniz, 256 GB yapılandırmayı Walmart’ta 1.099 ABD Dolarına (ayrıca 100 ABD Doları indirimli) alabilirsiniz. İncelememizi okuyun.

12,9 inç iPad Pro (2021, Wi-Fi)

Apple’ın en yeni iPad Pro’su ayrıca şirketin kendi M1 işlemcisi ve Thunderbolt ile birlikte gelir, ancak 12.9 inçlik model ayrıca mevcut herhangi bir tabletin en iyi görüntüsünü sunar.

Switch için PowerA Fusion Pro kablosuz denetleyici, Nintendo’nun Switch Pro denetleyicisine ilgi çekici bir alternatiftir. Amazon, Fusion Pro’yu kaygan beyaz-siyah renk yolunda 65,99 dolara, normal fiyatından 34 dolar tasarruf sağlıyor.

Xbox Elite denetleyicisine eşdeğer bir Switch’e olabildiğince yakın bir şey denemek istiyorsanız, PowerA Fusion Pro düşünmeye değer olabilir. Özelleştirilebilir analog çubuklara ve isteğe bağlı arka kürek düğmelerine sahiptir. Switch yuvanıza bağlandığında, 3,5 mm kulaklık jakı oyun sesini kulaklığınıza iletebilir. Ayrıca, Switch Pro denetleyicisinde bulunan, rumble ve Amiibo desteği gibi bazı şeylerden yoksundur. İncelememizi okuyun.

Sevimli beyaz bir kumandadan sevimli bir beyaz kameraya kadar, Wyze Cam v3, dış mekan kullanımı için hava koşullarına dayanıklı 1080p kaydı destekleyen ucuz bir ev kamerasıdır. Amazon, sadece 36.60 $ karşılığında bir spot LED ile donatıldı ve yaklaşık 16 $ tasarruf sağladı ve çok daha ucuz bir fiyata mini bir projektör gibi bir ön kapıyı izlemek için mükemmel bir seçenek haline getirdi.

Wyze Cam v3 ayrıca hem renkli hem de siyah beyaz gece görüşünü destekler, bu nedenle karanlıkta görme yeteneği, spot ışığı kullanılmadığında bile oldukça iyidir. Bu küçük kameralar, hareket algılama, iki yönlü ses ve hem Alexa hem de Google Asistan desteği ile sağlam video kalitesi sunan, piyasadaki en uygun fiyatlı kameralardan bazıları.

Wyze Cam v3 spot ışığı kiti

Wyze Cam v3, IP65 hava koşullarına dayanıklılığı ve renkli gece görüşü sayesinde hem iç hem de dış mekanlarda 1080p kayıt yapabilir.

Son CES 2022 duyuruları OLED TV’lere gelen yeni yenilikleri öne çıkarırken, daha da iyi teknoloji vaadi nihayetinde bize daha da pahalı OLED’ler getirecek. Burada ve şimdi gelince, 48 inç LG A1 OLED, Amazon’da sadece 796,99 $, MSRP’den 403 $ tasarruf sağlıyor. A1, LG’nin serisinde en üst seviye olmayabilir, ancak dev bir TV’ye ihtiyacınız yoksa, bu uygun fiyatlı panelde para biriktirme konusunda yanlış gidemezsiniz.

OLED’ler genel olarak daha derin siyah seviyeleri ve mükemmel kontrast için mükemmel bir seçimdir, ancak bankayı kırmak zorunda değilsiniz. Popüler LG C1 OLED TV’leri birçok kez öne çıkardık, ancak bugünün giriş seviyesi A1 muadili üzerindeki anlaşma bizi 1.000 doların altına düşürüyor – OLED için her gün gördüğünüz bir şey değil. 120Hz yenileme hızına ve HDMI 2.1 bağlantı noktalarına sahip C1’in aksine, A1 60Hz’de öne çıkıyor ve 120Hz’de 4K’yı desteklemiyor. Yine de, sağlam bir TV gibi görünüyor.

LG A1 OLED TV (48 inç)

LG’nin giriş seviyesi OLED TV’si A1, otomatik düşük gecikme moduna sahiptir ve hem Alexa hem de Google Asistan için destek sunar. Daha pahalı OLED’lerin aksine, hızlı bir yenileme hızından yoksundur.

Başa çıkmak için daha fazla fırsat:

  • Razer Nari Essential oyun kulaklığı biraz uzun, ancak Mikro-USB şarjını dert etmezseniz, Woot’ta sadece 41,99 $ (MSRP’de 58 $ indirim) için iyi bir kablosuz kulaklık gibi görünüyor. Bu, tüm zamanların en düşük seviyesi, ancak Amazon’da 49,99 dolara da mevcut.
  • GoPro’nun en yeni Hero10 Black aksiyon kamerası, 2021 yazının sonlarında piyasaya sürülen bu kamerada mevcut en düşük fiyat olan B&H Photo ve Amazon’da hala 429,99 $ (70 $ indirimli). İncelememizi okuyun.
  • Yeni Yıl kararına forma girmek için video oyunları kullanmak istiyorsanız, Halka Fit Macera hala 54.99$’a (25$ indirimli) satışta ama şimdi Fitness Boks 2: Ritim ve Egzersiz ayrıca Amazon’dan Nintendo Switch dijital indirmesi olarak 34.99 $ (15 $ indirim) karşılığında satışta.
  • Lenovo’nun kablosuz şarj yuvasına sahip Smart Clock 2’si Best Buy’da sadece 69,99 $ (20 $ indirim) ve komodininizin yanında oturmak için kullanışlı bir arkadaştır. İncelememizi okuyun.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.