Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Apple, iOS 15.3’te iCloud Private Relay hata mesajlarını netleştirecek

Apple, iOS 15.3’te iCloud Private Relay hata mesajlarını netleştirecek

Apple, en son iOS 15.3 beta sürümündeki iCloud Private Relay sorunları için ifadeleri güncelleyerek hizmetle ilgili sorunların yanlışlıkla kapatılmış bir ayar olabileceğini ve müşterinin belirli hücre taşıyıcısıyla ilgili sorunlar olmadığını açıklığa kavuşturuyor. MacSöylentiler.

Eski mesaj, iCloud Private Relay’in tam olarak çalışmamasının suçunu hücre taşıyıcılarının omuzlarına yükledi.

Hücresel planınız için Özel Aktarma kapalı. Hücresel planınız ‌iCloud‌ Özel Geçişi desteklemiyor. ‌iCloud‌ Özel Geçiş kapalıyken, bu ağ internet etkinliğinizi izleyebilir ve IP adresiniz bilinen izleyicilerden veya web sitelerinden gizlenmez.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bu ifade, müşterilerin iCloud Private Relay’i hücresel bağlantılarda çalıştıramadığı bu hafta başlarında kafa karışıklığına neden oldu. Sorun, en azından T-Mobile’a göre, aslında Apple’ın sonuydu: Görünüşe göre şirketin son iOS 15.2 güncellemesi, T-Mobile, AT&T ve Verizon’un aniden devre dışı bırakmasıyla değil, hücresel veriler için Özel Aktarımı yanlışlıkla kapattı. ağlarında çalışma özelliği. Yeni ifade, sorunun bir hücre şirketi sorunu değil, iOS’ta başka bir yerde yanlışlıkla değiştirilen bir ayar olabileceğini biraz daha netleştiriyor:

Hücresel planınız için Özel Aktarma kapalı. Özel Aktarma, hücresel planınız tarafından desteklenmiyor veya Hücresel Ayarlar’da kapatılmış. Özel Aktarma kapalıyken, bu ağ internet etkinliğinizi izleyebilir ve IP adresiniz bilinen izleyicilerden veya web sitelerinden gizlenmez.

Apple ayrıca, müşterilerin belirli Wi-Fi veya hücresel ağlar için “IP Adresi Takibini Sınırla” geçişini kapattıklarında bu özelliği kullanamayacaklarını daha net hale getirmek için iCloud Özel Aktarma destek belgesini de güncelledi. bu sorunu kendi cihazlarında nasıl düzeltebilirim.

Umuyoruz ki, yeni destek belgesi, Apple’ın açıkladığı dil ve üç büyük ABD taşıyıcısının onayları, bu haftaki iCloud Private Relay karmaşasını herkesin arkasına koymak için yeterli olacaktır. Hizmetin teknik olarak hala beta aşamasında olduğu göz önüne alındığında, Apple’ın hizmeti varsayılan olarak açmadan önce hataları gidermesi muhtemelen iyi bir şey.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.