Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Apple, COVID-19 salgınları nedeniyle birkaç mağazasını kapatıyor, çevrimiçi alışverişi teşvik ediyor

Apple, COVID-19 salgınları nedeniyle birkaç mağazasını kapatıyor, çevrimiçi alışverişi teşvik ediyor

Son birkaç hafta içinde, ABD’deki birkaç Apple Store, personel arasında artan COVID-19 enfeksiyonları nedeniyle kapandı ve bir rapora göre Bloomberg ABD ve Kanada’da son bir gün içinde faaliyetlerini kapatan yedi yeri listeler. Listelenen Apple Mağazaları Florida’daki Dadeland ve The Gardens Mall, Atlanta, GA’daki Lenox Square, Houston, TX’deki Highland Village, Ohio’daki Summit Mall, New Hampshire’daki Pheasant Lane ve Montreal, Kanada’daki Sainte-Catherine’dir.

Rapora göre, mağaza çalışanlarının yüzde 10’u pozitif test ettiğinde, kapatmalar genellikle çağrılıyor. Bu artışlar, CDC’nin omikron’un ABD’de yayılan virüsün baskın türü haline geldiğini bildirdiği için meydana geliyor. Apple’ın değişen koşullara tepkisi, maske politikasını eski haline getirmeyi ve tüm çalışanları için ofiste çalışmaya devam etme planlarını ertelemeyi içeriyordu.

9to5Mac İnsanların bilmesi gereken diğer bir hususa dikkat çekiyor; o da Apple’ın “çoğu metropol bölgesinde” iki saatlik teslimatları ücretsiz olarak tanıtmaya başladığı. Promosyon, Noel arifesinde öğlene kadar süreceğini ve son dakika hediye görevinde bulunan herkes için uygun olsa da, alışveriş telaşı sırasında mağazaların içindeki kalabalığın azaltılmasına da yardımcı olabileceğini söylüyor. Bu, birçok ürün için mağazadan/ekspres/arabaya teslim alma ve ertesi gün teslimat gibi diğer seçeneklere ek olarak sunulur.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.