Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Apple, COVID-19 enfeksiyonları arttıkça üç perakende mağazasını daha kapattı

Apple, COVID-19 enfeksiyonları arttıkça üç perakende mağazasını daha kapattı

Apple, çalışanlar arasında artan COVID-19 riskleri ve vakaların ardından perakende mağazalarından üçünü kapattı. Bloomberg.

Miami’de Brickell City Center’da bulunan mağazalar; Annapolis, Maryland; ve Ottawa, Ontario şehir merkezi geçici olarak kapatılacaktır. Şu anda, Apple’ın web sitesi Miami mağazasının Cuma gününe kadar kapalı olduğunu ve Annapolis ve Ottawa mağazalarının Cumartesi gününe kadar kapalı olduğunu söylüyor. Apple’ın geçtiğimiz hafta bir COVID-19 salgını nedeniyle Southlake, Teksas’ta bir mağazayı kapattığı bildirildi, ancak şirketin web sitesi şu anda mağazanın açık olduğunu gösteriyor.

Kapanışlar, COVID-19 enfeksiyonları arttıkça gerçekleşiyor. Omicron varyantı yayılmaya başlasa da, Delta varyantı, Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezlerine göre “Amerika Birleşik Devletleri’nde dolaşan ana varyant olmaya devam ediyor”. Salı günü Apple, müşterilerinin ABD perakende mağazalarında maske takmasını bir kez daha zorunlu kılmaya başladı.

Bir Apple sözcüsü yaptığı açıklamada, “Koşulları düzenli olarak izliyoruz ve sağlık önlemlerimizi müşterilerin ve çalışanların refahını desteklemek için ayarlayacağız” dedi. Sınır. Düzenli testleri günlük sağlık kontrolleri, çalışan ve müşteri maskeleme, derinlemesine temizlik ve ücretli hastalık izni ile birleştiren ekiplerimiz için kapsamlı bir yaklaşıma bağlı kalmaya devam ediyoruz.” Sözcü, kapatılan mağazalardaki çalışanların yeniden açılmadan önce test edilmesi gerektiğini de sözlerine ekledi.

Apple’ın ayrıca kurumsal çalışanlarını ofise geri gönderme planlarını da geri çektiği bildiriliyor. En son planı, çalışanların 1 Şubat’ta hibrit bir çalışma modeli altında geri gelmesini sağlamaktı, ancak bu plan “henüz belirlenemeyen” bir tarihe ertelendi, buna göre NBC Haberleri‘Zoe Schiffer. Schiffer, Tim Cook’tan gelen bir e-postada çalışanların ev ofislerinde harcamak için 1.000 dolar alacağını duyurdu.

Güncelleme 15 Aralık, 17:14 ET: Apple’ın ofise dönüşünü geciktirdiği hakkında bilgi eklendi.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.